Zamknij

"Templariusze", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i o czym będą? [ZWIASTUN]

Redakcja
13.02.2019 13:24
"Templariusze", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i o czym będą? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Rotten Tomatoes TV

Kiedy 2. sezon "Templariuszy"? Data premiery nowych odcinków serialu została ogłoszona - kolejną serię będzie można oglądać jeszcze w marcu 2019 roku. Wiadomo, że w 2. sezonie, oprócz znanych bohaterów, zobaczymy także nowe twarze, m.in. wystąpi Mark Hamill. Dodatkowo w sieci pojawiła się zapowiedź nowych odcinków. Szczegółowe informacje o 2. sezonie "Templariuszy" i zwiastun można znaleźć poniżej.

"Templariusze", 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy powrócą znani bohaterowie? Czy pojawią się nowe twarze? Co się wydarzy w nowej serii? Odpowiadamy na nurtujące pytania i przedstawiamy informacje o 2. sezonie "Templariuszy" i zwiastun.

"Templariusze", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków?

Informacji na temat tego, kiedy sezon 2. "Templariuszy" szuka wielu miłośników serialu. Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna wyczekują kolejnych odcinków - premiera 2. sezonu serialu "Templariusze" zaplanowana jest na marzec 2019 roku. 

S02E01 "Templariuszy"będzie można oglądać dokładnie od 25 marca na History Channel. W Polsce serial można obejrzeć na HBO GO. Showrunnerem 2. sezonu został Aaron Helbing.

» HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale «

"Templariusze" 2. sezon: ZWIASTUN. O czym będzie nowa seria?

Zwiastun 2. sezonu "Templariuszy" pojawił się w sieci. Oprócz znanych wszystkim z pierwszej serii bohaterów widzimy także nową postać Talusa, w którego wcieli się Mark Hamill.

Porywający serial o templariuszach – najbardziej tajemniczym i wpływowym zakonie rycerskim czasów średniowiecza. Założony na początku XII wieku Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy, wyrasta na jedną z najbardziej wpływowych i majętnych organizacji kościelnych w średniowiecznej Europie. Jednym z podstawowych zadań zakonników jest ochrona Świętego Graala oraz Ziemi Świętej. Sir Landry (Tom Cullen), członek zakonu i niezwykle dzielny wojownik, stara się ze wszystkich sił przewodzić walecznym braciom i wypełniać swoją powinność wobec Boga i króla - brzmi opis dystrybutora.

RadioZET.pl/JW