Zamknij

Teresa z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka 3. edycji programu i ile ma lat?

04.01.2020 09:36
Teresa z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka 3. edycji programu i ile ma lat?Kim jest Jadwiga z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, wykształcenie, praca, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki trzeciej edycji programu TVP, zamieszczamy w tym artykule.  Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Jadwiga-z-Sanatorium-Milosci-3-kim-jest-uczestniczka-programu-i-ile-ma-latKim jest Jadwiga z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, wykształcenie, praca, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki trzeciej edycji programu TVP, zamieszczamy w tym artykule.  Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Jadwiga-z-Sanatorium-Milosci-3-kim-jest-uczestniczka-programu-i-ile-ma-lat
fot. Mat. prasowe TVP

Teresa z "Sanatorium Miłości" to jedna z uczestniczek trzeciej edycji popularnego programu Telewizji Polskiej. Jak czytamy w opisie bohaterki reality show, to romantyczna dusza, pełna wewnętrznej radości życia, która chętnie pomaga innym. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Teresa z "Sanatorium Miłości" 2021 i ile ma lat, można znaleźć poniżej.

Kim jest Teresa z "Sanatorium Miłości" 2021? Wiek, rodzina, wykształcenie, praca, życie prywatne oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestniczki trzeciej edycji programu TVP, zamieszczamy w tym artykule.

Teresa z Sanatorium Miłości 2021 - kim jest uczestniczka programu i ile ma lat? [WIEK]

Teresa z "Sanatorium Miłości 3" - jak czytamy w opisie uczestniczki programu TVP - to elegancka, zadbana kobieta z klasą. Romantyczna dusza, pełna wewnętrznej radości życia, która chętnie pomaga innym.

W Kanadzie prowadziła własną firmę, co dzisiaj daje jej niezależność. Teresa w wolnych chwilach maluje krajobrazy, co sprawia jej dużo radości. Już w młodości wykazywała artystyczny talent. O swojej pasji przypomniała sobie na emeryturze. Kocha muzykę, jeździ na rowerze, uwielbia nadmorskie spacery. Lubi też tańczyć i być w pełni aktywna.

Wiele osób zastanawia się także, ile lat ma Teresa z "Sanatorium Miłości 3". Uczestniczka programu ma 64 lata.

Kim jest Teresa z Sanatorium Miłości 3?

Uczestniczka programu TVP "Sanatorium Miłości 3" Teresa była zamężna, ale niestety jej małżeństwo niestety nie należało do udanych. Ma dwóch wspaniałych synów.

Kobiecie doskwiera samotność. Szuka przystojnego, zadbanego, pełnego radości życia partnera. Jeśli ktoś się jej spodoba, da mu subtelny sygnał. Sama o sobie mówi - "Jestem sexy woman".

"Sanatorium miłości" to polski program telewizyjny typu reality show tworzony w formie telenoweli dokumentalnej prowadzony przez Martę Manowską i emitowany na antenie TVP1 od 20 stycznia 2019. W programie bierze udział 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. 

Premiera 3. edycji programu "Sanatorium Miłości" odbędzie się 3 stycznia 2021 roku. Emisja zaplanowana została na godzinę 21:15 na antenie TVP1.

ZOBACZ WIĘCEJ: Po kliknięciu w imię i nazwisko wybranego bohatera, otrzymamy o nim więcej informacji, m.in. wiek, zainteresowania czy szczegóły dotyczące byłych związków.

RadioZET.pl/mat.prasowe