Zamknij

Termy Maltańskie 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres, informacje

Jolanta Waligóra
26.06.2019 15:37
Termy Maltańskie 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres, informacje
fot. Lukasz Gdak/Polska Press/East News

Cennik Term Maltańskich 2019, bilety i godziny otwarcia wodnego parku to informacje, które szczególnie interesują mieszkańców Poznania i okolicznych miast. Co warto wiedzieć, zanim wybierzemy się do parku po raz pierwszy? Szczegółowe informacje o Termach Maltańskich można znaleźć poniżej.

Termy Maltańskie - cennik 2019, bilety, godziny otwarcia, adres oraz inne informacje o Termach Maltańskich w Poznaniu można znaleźć w tym artykule. Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Termy Maltańskie 2019 - CENNIK. Ile kosztują bilety i gdzie je kupić?

Cennik Term Maltańskich 2019 to temat, który interesuje przede wszystkim te osoby, które chcą skorzystać z atrakcji oferowanych przez park wodny w Poznaniu po raz pierwszy. Ceny biletów do Term Maltańskich zależne są od tego, z jakiej strefy będziemy chcieli skorzystać.

Przykładowo bilet normalny całodzienny w strefie żółtej, która obejmuje świat saun, aquapark i baseny sportowe, to koszt rzędu 77 zł (od poniedziałku do piątku), a ulgowy 62 zł. Do wyboru jest także strefa zielona (aquapark i baseny sportowe), gdzie całodzienną wejściówkę normalną można zakupić za 59 zł (sobota, niedziela i święta), a ulgową za 49 zł. Z kolei bilet normalny na strefę niebieską (baseny sportowe) na 2 godziny to koszt 18 zł (od poniedziałku do piątku), a ulgowy 15 zł. Szczegółowy cennik Term Maltańskich 2019 można znaleźć na stronie termymaltanskie.com.pl.

Bilety do parku wodnego można kupić m.in. drogą online na wspomnianej powyżej stronie internetowej.

Park Wodny Moczydło 2019 - cennik, bilety, godziny otwarcia, adres

Godziny otwarcia Term Maltańskich - od której, do której czynne?

Wiele osób zastanawia się także, jakie są godziny otwarcia Term Maltańskich. Baseny sportowe od poniedziałku do soboty czynne są w godzinach od 6:00 do 23:00, a w niedziele od 7:00 do 23:00. Świat saun natomiast otwarty jest od poniedziałku do niedzieli od 11:00 do 23:00. Z kolei aquapark czynny jest od 9:00 do 23:00. 

Zagłosuj

Byłeś/aś kiedyś na Termach Maltańskich?

Liczba głosów:

Park of Poland - kiedy otwarcie, cennik i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem

Termy Maltańskie zlokalizowane są przy ulicy Termalnej 1 w Poznaniu.

RadioZET.pl/JW