Zamknij

Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI, ARKUSZE - język angielski

Redakcja
11.04.2018 14:50
Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI, ARKUSZE - język angielski
fot. Andrzej Hulimka/REPORTER/EASTNEWS

Test szóstoklasisty 2018 - odpowiedzi z języka angielskiego znajdziecie w poniższym artykule. Przedstawiamy oficjalne arkusze sprawdzianu szóstoklasisty z OPERONEM. Sprawdź, jak poszedł ci egzamin z języka obcego i ile punktów udało ci się zdobyć!

Sprawdzian szóstoklasisty 2018 - odpowiedzi i arkusze z języka angielskiego. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zastanawiają się, z jakimi zadaniami na teście musieli zmierzyć się uczniowie szóstej klasy podstawowej. Sprawdź, jakie pytania pojawiły się na egzaminie z języka obcego.

Sprawdzian szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI - język angielski [ARKUSZE, PYTANIA]

W czwartek, 12 kwietnia odbędzie się Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem.  Uczniowie, we wszystkich szkołach w Polsce, podejdą do egzaminu w tym samym terminie. Szóstoklasiści zmierzą się z testem zarówno z matematyki, jak i z języka polskiego oraz języka angielskiego.

» Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI - matematyka i język polski [ARKUSZ, PYTANIA] «

Sprawdzian szóstoklasisty 2018, przeprowadzany przez Operon, jest jedynym testem zewnętrznym w oficjalnej formule, który obiektywnie weryfikuje poziom wiedzy uczniów. Pozwala na jak najlepsze przygotowanie się do tzw. "małej matury", czyli egzaminu ósmoklasisty, który odbędzie się w ostatniej klasie szkoły podstawowej. Dodatkowo test szóstoklasisty 2018 pomoże zmotywować uczniów do dalszej nauki, a szkołom zapewni łagodne wejście w reformę edukacji 2017.

» Egzamin ósmoklasisty 2018/19: od kiedy, z jakich przedmiotów [INFORMATOR] «

Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI, ARKUSZE z języka angielskiego

Sprawdzian szóstoklasisty 2018 z języka angielskiego pomoże uczniom zweryfikować swoją wiedzę z zakresu języka obcego. Po teście szóstoklasisty 2018 będą mieli oni także dostateczną ilość czasu, aby usystematyzować swoją wiedzę i uzupełnić ewentualne braki, przed oficjalnym egzaminem ósmoklasisty.

ODPOWIEDZI I ARKUSZE ZNAJDZIECIE W LINKU PONIŻEJ:

» Mamy ODPOWIEDZI I ARKUSZE do dzisiejszego Ogólnopolskiego Sprawdzianu Szóstoklasisty z Operonem «

Jesteś ciekaw, jaki osiągnąłeś wynik na teście szóstoklasisty 2018? Przedstawiamy arkusze i odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2018 z języka angielskiego! Sprawdź, jak ci poszło!

RadioZET.pl/JW