Zamknij

Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI - matematyka i język polski [ARKUSZ, PYTANIA]

Redakcja
11.04.2018 13:44
Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI - matematyka i język polski [ARKUSZ, PYTANIA]
fot. Andrzej Hulimka/REPORTER/EASTNEWS

Test szóstoklasisty 2018: odpowiedzi z matematyki i języka polskiego. Mamy oficjalne arkusze OPERONU! Sprawdź, jakie były pytania i poznaj swój wynik Ogólnopolskiego Sprawdzianu Szóstoklasisty.

Sprawdzian szóstoklasisty 2018: odpowiedzi i arkusze z matematyki i języka polskiego. Dowiedz się, jakie pytania pojawiły się tym razem na teście i sprawdź, jaki wynik udało ci się osiągnąć!

Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI z języka polskiego [ARKUSZE, PYTANIA]

Ogólnopolski Sprawdzian Szóstoklasisty z Operonem 2018 przeprowadzany jest w pierwszej połowie kwietnia, a dokładniej w czwartek, 12.04. Warto podkreślić, że we wszystkich szkołach w Polsce szóstoklasiści przystępują do niego w jednakowym terminie. Test szóstoklasisty z Operonem to jedyny egzamin zewnętrzny, który przygotowywany jest w oficjalnej formule. Dzięki temu obiektywnie weryfikuje poziom wiedzy uczniów i doskonale przygotowuje ich do egzaminu ósmoklasisty.

ODPOWIEDZI I ARKUSZE ZNAJDZIECIE W LINKU PONIŻEJ:

» Mamy ODPOWIEDZI I ARKUSZE do dzisiejszego Ogólnopolskiego Sprawdzianu Szóstoklasisty z Operonem «

Przypominamy, że pierwszy test ósmoklasisty przeprowadzony zostanie już w kwietniu 2019 roku. Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej, jednak nie istnieje żaden minimalny wynik, który trzeba uzyskać. W związku z tym sprawdzianu ósmoklasisty nie można nie zdać.

» Egzamin ósmoklasisty 2018/2019: przykładowe arkusze próbne [PDF] «

Sprawdzian szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI - matematyka [ARKUSZE OPERON]

Sprawdzian szóstoklasisty 2018 z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego to ważny test dla uczniów, którzy już niedługo będą kończyć ostatnią klasę szkoły podstawowej. Jak co roku, wielu szóstoklasistów obawia się przede wszystkim o swoje wyniki z matematyki, która od zawsze sprawia najwięcej trudności.

» Test szóstoklasisty 2018: ODPOWIEDZI, ARKUSZE - język angielski «

Zastanawiasz się, jak poszło ci na egzaminie i ile punktów udało ci się zdobyć? Zamieszczamy arkusze i odpowiedzi do sprawdzianu szóstoklasisty 2018 z matematyki i języka polskiego przeprowadzonego przez Operon!

RadioZET.pl/JW