Zamknij

Testator to...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 75 tys. złotych

04.06.2020 12:35
Testator to...? Milionerzy - odpowiedź na pytanie za 75 tys. złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Tester to próbka kosmetyku. A testator to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał 75 tys. złotych.

Tester to próbka kosmetyku. A testator to...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać 75 tys. złotych.

Peszel to...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 125 tys. złotych

Tester to próbka kosmetyku. A testator to...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Tester to próbka kosmetyku. A testator to...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. ten, co go sobie aplikuje

B. ten, kto zleca test

C. spadkobierca

D. autor ostatniej woli

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił skorzystać z Pół na pół. Do wyboru pozostały mu odpowiedzi A. i D., z czego uczestnik ostatecznie zaznaczył wariant D.

Symbol całki przypomina...? Pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

Zagłosuj

Tester to próbka kosmetyku. A testator to...?

Liczba głosów:

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Tester to próbka kosmetyku. A testator to...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Tester to próbka kosmetyku. A testator to...?", to właśnie D. Uczestnik wygrał 75 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Testator to inaczej również spadkodawca. Jest to osoba fizyczna, po której spadek z chwilą jej śmierci przechodzi na spadkobierców.

Lobotomia polegała na przekłuciu się narzędziem... - odpowiedź i pytanie z "Milionerów"

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

Żulienka to warzywa...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów za 20 tys. złotych

RadioZET.pl