The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN]

18.06.2018 15:56

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tytułowego serialu. Data premiery 4. sezonu "The Affair" została już ogłoszona! Kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki popularnego serialu i na jakich platformach? Przedstawiamy dokładną datę i sprawdzamy, co wydarzy się w sezonie 4. "The Affair".

The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] fot. screen z youtube/The Affair

"The Affair", 4. sezon na HBO, Netflix, CDA - kiedy premiera? Przedstawiamy dokładną datę oraz zwiastun i sprawdzamy, co wydarzy się w nowym, czwartym już sezonie popularnego serialu.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu? «

The Affair 4 sezon: kiedy nowe odcinki? [DATA PREMIERY]

Wszyscy fani serialu, którzy już od dawna wyczekują nowych odcinków, mogą odetchnąć z ulgą. Data premiery 4. sezonu "The Affair" została już ogłoszona! S04E01 zaplanowany jest na 17 czerwca 2018 roku w USA. Z kolei premiera "The Affair" w Polsce odbędzie się na Showmax równolegle z emisją w USA, jednak ze względu na różnicę czasu serial pojawi się na platformie dzień później, 18 czerwca. Prawdopodobnie każdy z epizodów sezonu 4. "The Affair", podobnie jak poprzednie odcinki, będzie trwać około 60 minut. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 4. sezon "The Affair"?

Przypominamy, że poprzednie sezony "The Affair" obejrzeć można m.in. na takich platformach jak: HBO, Netflix oraz Showmax.

» American Horror Story 8 - kiedy premiera 8. sezonu serialu?

The Affair 4 - zwiastun. Co się wydarzy w nowym sezonie?

W 4. sezonie "The Affair" powróci czworo głównych bohaterów - Alison (Ruth Wilson), Helen (Maura Tierney), Cole (Joshua Jackson), Noah (Dominic West). Każdy z nich będzie zaangażowany w nowy związek. Wszyscy jednak nadal będą zastanawiać się, czy są gotowi i przede wszystkim, czy chcą zostawić przeszłość za sobą. Nowy sezon będzie opowiadał o początkach, tragicznych końcach i nieuchwytnej szansie na przebaczenie.

O tym, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, będziemy mogli przekonać się już w czerwcu! Poniżej znajdziecie zwiastun 4. sezonu "The Affair".

» The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

RadioZET.pl/JW

Oceń