Zamknij

The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN]

Redakcja
18.06.2018 15:56
The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/The Affair

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tytułowego serialu. Data premiery 4. sezonu "The Affair" została już ogłoszona! Kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki popularnego serialu i na jakich platformach? Przedstawiamy dokładną datę i sprawdzamy, co wydarzy się w sezonie 4. "The Affair".

"The Affair", 4. sezon na HBO, Netflix, CDA - kiedy premiera? Przedstawiamy dokładną datę oraz zwiastun i sprawdzamy, co wydarzy się w nowym, czwartym już sezonie popularnego serialu.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu? «

The Affair 4 sezon: kiedy nowe odcinki? [DATA PREMIERY]

Wszyscy fani serialu, którzy już od dawna wyczekują nowych odcinków, mogą odetchnąć z ulgą. Data premiery 4. sezonu "The Affair" została już ogłoszona! S04E01 zaplanowany jest na 17 czerwca 2018 roku w USA. Z kolei premiera "The Affair" w Polsce odbędzie się na Showmax równolegle z emisją w USA, jednak ze względu na różnicę czasu serial pojawi się na platformie dzień później, 18 czerwca. Prawdopodobnie każdy z epizodów sezonu 4. "The Affair", podobnie jak poprzednie odcinki, będzie trwać około 60 minut. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać 4. sezon "The Affair"?

Liczba głosów:

Przypominamy, że poprzednie sezony "The Affair" obejrzeć można m.in. na takich platformach jak: HBO, Netflix oraz Showmax.

»  American Horror Story 8 - kiedy premiera 8. sezonu serialu?

The Affair 4 - zwiastun. Co się wydarzy w nowym sezonie?

W 4. sezonie "The Affair" powróci czworo głównych bohaterów - Alison (Ruth Wilson), Helen (Maura Tierney), Cole (Joshua Jackson), Noah (Dominic West). Każdy z nich będzie zaangażowany w nowy związek. Wszyscy jednak nadal będą zastanawiać się, czy są gotowi i przede wszystkim, czy chcą zostawić przeszłość za sobą. Nowy sezon będzie opowiadał o początkach, tragicznych końcach i nieuchwytnej szansie na przebaczenie.

O tym, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, będziemy mogli przekonać się już w czerwcu! Poniżej znajdziecie zwiastun 4. sezonu "The Affair".

» The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

RadioZET.pl/JW