Zamknij

The Batman - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera nowego filmu? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
15.10.2019 09:33
The Batman - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera nowego filmu? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/DC Kids

Obsada "The Batman" i data premiery filmu to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, którzy od dawna wyczekują nowych przygód superbohatera. Choć na razie większość szczegółów owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co już wiadomo o obsadzie filmu "The Batman" i kiedy premiera.

"The Batman" - kiedy premiera filmu i kto w obsadzie? Kto dokładnie zagra? Kto wcieli się w tytułową rolę Batmana? Czy jest już zapowiedź produkcji? O czym będzie nowy film? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "The Batman" - obsada, premiera i zwiastun.

Kiedy premiera The Batman? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów filmów o przygodach superbohatera, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy "The Batman" trafi do kin - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Światowa premiera "The Batman" zaplanowana jest na 24 czerwca 2021 roku. 

Z kolei premiera filmu "The Batman" w Polsce odbędzie się dzień po premierze światowej, czyli 25 czerwca 2021 roku. Pierwsze prace nad długo wyczekiwanym filmem rozpoczęły się latem 2019 roku.

Zagłosuj

Obejrzysz film "The Batman"?

Liczba głosów:

The Batman - OBSADA: kto zagra w nowym filmie? [ZWIASTUN]

Choć na razie wiele informacji o filmie "The Batman" owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Początkowo w roli Batmana mieliśmy oglądać Bena Afflecka, który miał także wyreżyserować produkcję. W 2017 roku jednak Matt Revees, twórca m.in. takich filmów jak "Pozwól mi wejść" czy "Wojna o planetę małp", przejął obowiązki reżyserskie nad projektem i otrzymał prawo wyboru aktora, który wcieli się w superbohatera.

W maju 2019 pojawiły się pogłoski, że główną rolę w "The Batman" zagra Robert Pattinson, któremu największą popularność przyniósł film "Zmierzch". Niedawno umowa została podpisana. Co ciekawe, Robert Pattinson w "The Batman" będzie najmłodszym człowiekiem-nietoperzem w historii.

Dodatkowo w obsadzie "The Batman" pojawi się także Zoe Kravitz, znana szerszej publiczności z roli Bonnie w serialu "Wielkie kłamstewka". Aktorka wcieli się w postać Catwoman. Z kolei komisarza Gordona zagra Jeffrey Wright. Znalezienie się w obsadzie filmu "The Batman" negocjuje także Jonah Hill, który miałby wcielić się w rolę jednego ze złoczyńców - Pingwina albo Riddlera. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Fani przygód superbohatera na zwiastun "The Batman" muszą jednak jeszcze poczekać. Latem 2019 dopiero rozpoczęły się zdjęcia do filmu, dlatego trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

RadioZET.pl/JW