The Batman - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film?

17.05.2019 10:32

Kiedy premiera "The Batman"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które od dawna wyczekują nowych przygód superbohatera. Choć na razie większość szczegółów owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co już wiadomo o filmie "The Batman".

The Batman - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie nowy film? fot. Youtube/DC Kids

"The Batman" - kiedy premiera filmu? Kto zagra? Kto wcieli się w tytułową rolę Batmana? Czy jest już zapowiedź produkcji? O czym będzie nowy film? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "The Batman" - premiera, obsada, zwiastun.

Kiedy premiera "The Batman"? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów filmów o przygodach superbohatera, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy "The Batman" trafi do kin - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Światowa premiera "The Batman" zaplanowana jest na 24 czerwca 2021 roku. 

Z kolei premiera filmu "The Batman" w Polsce odbędzie się dzień po premierze światowej, czyli 25 czerwca 2021 roku. Pierwsze prace nad długo wyczekiwanym filmem rozpoczną się latem.

Zagłosuj

Obejrzysz film "The Batman"?

"The Batman" - OBSADA i ZWIASTUN. O czym będzie film?

Choć na razie wiele informacji o filmie "The Batman" owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Początkowo w roli Batmana mieliśmy oglądać Bena Afflecka, który miał także wyreżyserować produkcję. W 2017 roku jednak Matt Revees, twórca m.in. takich filmów jak "Pozwól mi wejść" czy "Wojna o planetę małp", przejął obowiązki reżyserskie nad projektem i otrzymał prawo wyboru aktora, który wcieli się w superbohatera.

W maju 2019 pojawiły się pogłoski, że główną rolę w "The Batman" zagra Robert Pattinson, któremu największą popularność przyniósł film "Zmierzch". Umowa nie została jeszcze podpisana, ale media przewidują, że to tylko kwestia czasu. Jeśli tak się stanie, Pattinson będzie najmłodszym człowiekiem-nietoperzem w historii. Nie wiadomo, kto jeszcze znajdzie się w obsadzie "The Batman". Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Fani przygód superbohatera na zwiastun "The Batman" muszą jednak jeszcze poczekać. Latem 2019 dopiero rozpoczną się zdjęcia do filmu, dlatego trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi