Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Crown - 3. sezon: kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków?

17.04.2019 10:43

Trzeci sezon "The Crown" na Netflix to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier przez fanów platformy. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo na temat daty premiery, zwiastuna i obsady kolejnej części serialu.

The Crown - 3. sezon: kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków? fot. Youtube / Netflix

"The Crown" 3. sezon - kiedy premiera, zwiastun, obsada i inne informacje o kontynuacji serialu. Sprawdzamy, jakie zmiany w obsadzie nastąpią w kolejnych odcinkach serii, kiedy ukaże się zwiastun 3. sezonu "The Crown", czy jest już dostępny zwiastun i kiedy będzie można obejrzeć serial na platformie Netflix.

"The Crown" - 3. sezon: kiedy premiera i zwiastun?

Nietflix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu "The Crown". W sieci pojawia się jednak coraz więcej szczegółów, informacji i zdjęć z planu. Możemy spodziewać się, że 3. sezon "The Crown" i nowe odcinki będziemy mogli zobaczyć na Netflix już w drugiej połowie 2019 roku.

Obsada "The Crown" - 3. sezon: co już wiemy?

Zmiany w obsadzie 3. sezonu "The Crown" dotyczą wszystkich wiodących postaci. Wiemy już na pewno, że w rolę królowej Elżbiety II wcieli się Olivia Colman. Zastąpi ona Claire Foy. Dodatkowo księcia Filipa zagra Tobias Menzies, czyli Edmure Tully z "Gry o tron" (zastąpi Matta Smitha), a nową księżniczką Małgorzatą zamiast Vanessy Kirby została Helena Bonham Carter.

Przypomnijmy, że serial "The Crown" na Netflix miał swoją premierę w 2016 roku. Opowiada on o życiu królowej Elżbiety II. Pierwsza seria obejmuje wydarzenia z życia Elżbiety z lat 1947–1956, to jest od ślubu przyszłej monarchini z księciem Filipem do początków kryzysu sueskiego. Drugi sezon "The Crown" skończył się około 1964 r., a kolejny podejmie wątek i skupi się na następnej dekadzie, losach królewskich dzieci i kryzysie w małżeństwie księżniczki Małgorzaty.

RadioZET.pl/KP

Oceń