Zamknij

The Crown 4 - kiedy premiera czwartego sezonu i ile będzie odcinków? [ZWIASTUN, OBSADA]

21.08.2020 11:37
The Crown, sezon 4 - kiedy premiera czwartego sezonu i ile będzie odcinków? [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy 4. sezon "The Crown"? Informacji na temat nowych odcinków popularnego serialu poszukuje wielu jego fanów. Nic dziwnego, w końcu produkcja Netflixa cieszy się niemałym zainteresowaniem. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy 4. sezon "The Crown", kto w obsadzie i gdzie obejrzeć.

"The Crown", 4. sezon - kiedy premiera czwartej serii serialu o historii Elżbiety II? Gdzie obejrzeć kolejne odcinki produkcji? O czym będzie opowiadać nowa seria? Kto w obsadzie? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 4. sezonu "The Crown" i obsadę nowej serii.

The Crown, sezon 4 - kiedy premiera czwartej serii serialu na Netflix? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 4. sezon "The Crown", szczególnie interesują wiele osób. W końcu serial Netflixa cieszy się bardzo dużą popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie wielu zwolenników. Premiera "The Crown 4" zapowiedziana jest na 15 listopada 2020. W niedzielę we wspomnianym powyżej serwisie nie pojawi się jeden, a od razu wszystkie odcinki nowej serii serialu.

Przypomnijmy, że aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności. 

Zagłosuj

Czekasz na 4. sezon "The Crown"?

Liczba głosów:

The Crown 4 - ile odcinków będzie miał czwarty sezon serialu? [OBSADA, ZWIASTUN]

Nie wiadomo jeszcze, ile odcinków ma 4. sezon "The Crown". Pierwsze trzy seria składały się z dziesięciu epizodów, więc bardzo prawdopodobne jest to, że i czwarty sezon będzie liczyć tyle odcinków.

Podczas gdy lata 70. zbliżają się ku końcowi, królowa Elżbieta II (Olivia Colman) próbuje zapewnić gwarancję sukcesji tronu, poprzez szukanie odpowiedniej żony dla trzydziestoletniego księcia Karola (Josh O’Connor), wciąż pozostającego kawalerem. Napięciu ulegają relacje królowej z Margaret Thatcher, pierwszą kobietą na stanowisku premiera Wielkiej Brytanii, której kontrowersyjna polityka zaczyna wywierać wpływ na brytyjskie społeczeństwo. Sytuacja pogarsza się, gdy Thatcher prowadzi kraj wprost na Wojnę o Falklandy skutkującą niezadowoleniem w całej Wspólnocie Narodów. Pomimo tego, że bajkowy romans Karola z młodą Lady Dianą Spencer (Emma Corrin) wprowadza naród Wielkiej Brytanii w stan zauroczenia i łagodzi społeczne konflikty, to za zamkniętymi drzwiami Pałacu Buckingham tworzą się nowe podziały - brzmi opis nowych odcinków serialu.

W obsadzie 4. sezonu "The Crown", jeśli chodzi o nowe twarzy, znalazły się m.in. Emma Corin, która wcieli się w księżną Dianę oraz Gillian Anderson, która zagra Margaret Thatcher. Inną niespodzianką dla widzów jest Claire Foy, która wróci do swojej dawnej roli i po raz kolejny zagra młodą Elżbietę. 

Wiadomo, że w W 4. sezonie "The Crown" zobaczymy brytyjską Koronę w czasach premier Margaret Thatcher.

Peter Morgan, czyli twórca serialu Netflix, zapowiedział, że w czwartym sezonie szykuje nam się bardzo ciekawa relacja pomiędzy królową a nową premier:

One urodziły się w odstępie zaledwie sześciu miesięcy od siebie. Mają bardzo wiele wspólnego, zwłaszcza ze względu na płeć. Czasami jednak rzeczy, o których myślisz, że zbliżą dwoje ludzi, tak naprawdę ich oddalają - powiedział.

Zwiastun 4. sezonu "The Crown" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/Serialowa.pl