Zamknij

The Crown - sezon 2. Kiedy na Netflixie?

Redakcja
29.11.2017 10:11
The Crown - sezon 2. Kiedy na Netflixie?
fot. filmweb.pl

Serial "The Crown" to popularna, brytyjsko-amerykański produkcja. Realizowana jest na zlecenie platformy internetowej Netflix. Opowiada ona losy królowej Elżbiety II i gromadzi przed monitorami tysiące wiernych widzów.

"The Crown" - kiedy drugi sezon będzie można oglądać na Netflixie? Spekulacje na temat daty premiery drugiego sezonu serialu nie cichną. Producenci jednak zapewniają, że wielki dzień nastąpi lata moment.

"The Crown" sezon drugi - kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu serialu "The Crown" zapowiedziana została na 8 grudnia 2017. Tego dnia platforma Netflix wyemituje kolejną część serialu przedstawiającego losy królowej brytyjskiej - Elżbiety II. Drugi sezon "The Crown" zapewne ponowie zgromadzi sporą rzeszę widzów. "The Crown" doceniany jest głównie za niebanalną realizację, grę aktorską i stroje użyte w serialu. 

Premiera pierwszego sezonu "The Crown" odbyła się w 2016 roku. W serialu oglądać możemy m.in. Claire Foy w roli Elżbiety II, a także Matta Smitha wcielającego się w postać księcia Filipa.

Ten brytyjsko-amerykański serial oparty został na sztuce "The Audience" Petera Morgana. Twórca spektaklu jest jednocześnie autorem scenariusza do filmu. Serial "The Crown" skupia się na panowaniu królowej Elżbiety II od śmierci jej ojca, do czasów obecnych. Serial przedstawia zarówno samą sylwetkę rządzącej, ale także uwzględnia tło historycznej Anglii.

Producenci przewidują, że drugi sezon "The Crown" powtórzy sukces pierwszego sezonu.

RadioZet.pl/JH