Zamknij

The Eddy - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial z Kulig? [NETFLIX]

Jolanta Waligóra
09.04.2019 09:53
The Eddy - premiera, obsada, zwiastun. O czym jest serial z Kulig? [NETFLIX]
fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/EASTNEWS

"The Eddy" z Joanną Kulig to nowy musical, do którego zdjęcia mają ruszyć jeszcze w 2019 roku. Serial z polską aktorką będzie można oglądać na platformie Netflix. O czym jest musical i kto jeszcze zagra? Szczegółowe informacje o dacie premiery "The Eddy" i obsadzie serialu zamieszczamy poniżej.

"The Eddy" z Joanną Kulig - Netflix: kiedy premiera serialu? Kto zagra? O czym będzie produkcja? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o serialu "Eddy" - data, premiery, obsada, zwiastun.

Serial The Eddy - kiedy premiera na Netflix?

Kiedy "The Eddy" na Netflix? Wszyscy, którzy już nie mogą doczekać się musicalu z Joanną Kulig w roli głównej, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Choć zdjęcia do filmu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, to dokładna data premiery serialu "Eddy" nie jest jeszcze znana. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"The Eddy" z Joanną Kulig to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia mają być kręcone we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach francuskim, angielskimi oraz arabskim. Wśród producentów wykonawczych warto wymienić m.in. Damiena Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki. Znany jest on m.in. z "La La Land" (za którego otrzymał Oscara w kategorii najlepszy reżyser), "Whiplash" czy "Pierwszy człowiek". Nad serialem pracować będą też Alan Poul i Jack Thorne.

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "The Eddy"?

Liczba głosów:

The Eddy - obsada i zwiastun. O czym jest serial z Joanną Kulig?

Choć pełna obsada "The Eddy" nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Oprócz Joanny Kulig w "The Eddy" zagra m.in. Andre Holland. 

André Holland wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO - dawniej wschodzącej gwiazdy nowojorskiej sceny muzycznej, a obecnie współwłaściciela podupadającego klubu jazzowego w sercu Paryża, gdzie ukrywa się przed światem. Emocjonalnie niedojrzały mężczyzna trwa w burzliwym związku z wokalistką zespołu. Niespodziewanie w życiu Elliota pojawia się jego 15-letnia córka. Jej obecność sprawi, że będzie musiał nauczyć się stawiać czoła swoim słabościom i w końcu dorosnąć - brzmi oficjalny opis prod. telewizyjnej.

Z kolei Joana Kulig wcieli się w postać Mai, kobiety o pięknym głosie, która ma problemy z alkoholem. Gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich skierowane są na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji. 

Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu Netflixa "The Eddy"

Zwiastun serialu "The Eddy" nie został jeszcze udostępniony. Jeśli tylko się pojawi, opublikujemy go w tym miejscu.

RadioZET.pl/JW