Zamknij

The End of the F***ing World 2 - ile odcinków liczy drugi sezon serialu i kiedy premiera?

Jolanta Waligóra
18.09.2019 15:45
The End of the F***ing World 2 - ile odcinków liczy drugi sezon serialu i kiedy premiera?
fot. Youtube/Movie Trailers Source

Ile odcinków ma "The End of the F***ing World 2" i kiedy premiera? Długo wyczekiwany drugi sezon serialu zadebiutuje jeszcze w drugiej połowie 2019 roku. W rolach głównych ponownie zobaczymy Jessicę Barden i Alexa Lawthera. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma 2. sezon "The End of the F***ing World" i kiedy oraz gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

"The End of the F***ing World", sezon 2 - ile odcinków liczy kolejna seria serialu? Kiedy premiera pierwszego i kolejnych odcinków produkcji? Gdzie oglądać? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy oglądać i ile odcinków ma 2. sezon "The End of the F***ing World".

The End of the F***ing World 2 - ile odcinków ma drugi sezon?

Informacji na temat tego, ile odcinków ma 2. sezon "The End of the F***ing World", poszukuje wielu fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się dalszych losów bohaterów - Alyssa i Jamesa. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje w tej sprawie. Nie wiadomo zatem, ile odcinków ma "The End of the F***ing World 2". Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu składał się z ośmiu epizodów. Możliwe zatem, że podobną liczbę odcinków będzie miała druga seria serialu.

The End of the F***ing World, sezon 2 - kiedy premiera i gdzie oglądać?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera 2. sezonu "The End of the F***ing World". Choć dokładna data nie jest jeszcze znana, to już wiadomo, że serial będzie można oglądać jeszcze w listopadzie 2019 roku. Artykuł będziemy aktualizować.

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Pierwszy i kolejne odcinki 2. sezonu "The End of the F***ing World" tradycyjnie dostępne będą na platformie Netflix.

RadioZET.pl/JW