Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

25.05.2018 15:55

Czy będzie "The End of the F***ing World" 2? To pytanie zadaje sobie większość osób, które obejrzały już pierwszy sezon na Netflix. Serial szybko zdobył popularność i zebrał bardzo dobre opinie w internetowych serwisach filmowych. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serii.

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix? fot. Youtube / Netflix

2. sezon "The End of the F***ing World" - kiedy premiera i czy w ogóle powstanie? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serialu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i jego nowej znajomej ze szkoły.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

"The End of the F***ing World" 2. sezon - kiedy premiera?

W tej chwili nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat 2. sezonu "The End of the F***ing World". Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że powstanie kontynuacja serialu. Choć fabuła powstała na podstawie komiksu, zakończenie pozwala twórcom na stworzenie kontynuacji serialu. Jeśli tylko pojawią się potwierdzone informacje na temat 2. sezonu serii, będziemy aktualizować ten artykuł.

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] 

Spoilery "The End of the F***ing World" S02E01 - co się wydarzy?

Trudno w tym momencie mówić o spoilerach 2. sezonu "The End of the F***ing World", jednak internauci już dyskutują na ten temat. Jednego jesteśmy pewni - w S02E01 "The End of the F***ing World" muszą pojawić się główni bohaterowie, czyli Alyssa i James. W ich role wcielili się Jessica Barden i Alex Lawther. Na pewno nie zabraknie także rodziców nastolatków - Phila (Steve Oram) czy Gwen (Christine Bottomley).

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Przypomnijmy, że "The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Jeśli nadal nie oglądaliście 1. sezonu "The End of the F***ing World" lub chcecie przypomnieć sobie fragmenty serialu, obejrzyjcie oficjalny zwiastun.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

RadioZET.pl/KP

Oceń