Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

11.09.2019 12:15

Czy będzie "The End of the F***ing World" 2 i kiedy premiera? To pytanie zadaje sobie większość osób, które obejrzały już pierwszy sezon na Netflix. Serial szybko zdobył popularność i zebrał bardzo dobre opinie w internetowych serwisach filmowych. Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serii.

The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix? fot. Youtube / Netflix

2. sezon "The End of the F***ing World" - kiedy premiera nowych odcinków i czy w ogóle powstanie? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji serialu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i jego nowej znajomej ze szkoły.

» Seriale na wakacje - najlepsze i nowe produkcje Netflix

"The End of the F***ing World" 2. sezon - kiedy premiera? [DATA]

Mamy już pierwsze oficjalne informacje na temat 2. sezonu "The End of the F***ing World" - powstanie kontynuacja serialu! Choć fabuła pierwszej części powstała na podstawie komiksu, zakończenie pozwoliło twórcom na stworzenie kontynuacji serialu. Jeśli tylko pojawią się potwierdzone informacje na temat daty premiery 2. sezonu The End of the F***ing World, zamieścimy je poniżej. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł.

AKTUALIZACJA, 11.09.2019:

Znamy już oficjalną przybliżoną datę premiery The End of the F***ing World 2! Nowe odcinki pojawią się na Netflix już w listopadzie 2019 roku.

» The Affair, sezon 4: kiedy premiera i gdzie oglądać? [DATA, ZWIASTUN] 

Spoilery "The End of the F***ing World" S02E01 - co się wydarzy?

Trudno w tym momencie mówić o spoilerach 2. sezonu "The End of the F***ing World", jednak internauci już dyskutują na ten temat. Jednego jesteśmy pewni - w S02E01 "The End of the F***ing World" muszą pojawić się główni bohaterowie, czyli Alyssa i James. W ich role wcielili się Jessica Barden i Alex Lawther. Na pewno nie zabraknie także rodziców nastolatków - Phila (Steve Oram) czy Gwen (Christine Bottomley). Na ekranie pojawi się również nowa bohaterka, Bonnie, w którą wcieli się Naomi Ackie.

» Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Przypomnijmy, że "The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Jeśli nadal nie oglądaliście 1. sezonu "The End of the F***ing World" lub chcecie przypomnieć sobie fragmenty serialu, obejrzyjcie oficjalny zwiastun.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

RadioZET.pl/KP

Oceń