Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The End of the F***ing World 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu serialu i czy będzie?

06.11.2019 10:27

Kiedy 3. sezon "The End of the F***ing World" i czy będzie? Informacji na temat kolejnej serii poszukuje wielu fanów serialu. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "The End of the F***ing World 3" i czy powstanie trzeci sezon serialu.

The End of the F***ing World 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu serialu i czy będzie? fot. Youtube/Netflix

"The End of the F***ing World", sezon 3 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy powstanie kolejna seria? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "The End of the F***ing World 3" i czy będzie.

The End of the F***ing World, sezon 3 - czy będzie nowa seria?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "The End of the F***ing World" i czy w ogóle powstanie nowa seria serialu, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, serial ten niezmiennie cieszy się dużą popularnością i już po pierwszym sezonie zyskał wielu zwolenników, którzy jeszcze przed emisją drugiego snuli spekulacje na temat nowych odcinków.

Niestety, jeśli chodzi o to, czy będzie 3. sezon "The End of the F***ing World", to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje na ten temat. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek wiadomości o "The End of the F***ing World 3", zamieścimy je w tym artykule. 

The End of the F***ing World 3 - kiedy 3. sezon serialu i czy będzie?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 3. sezon "The End of the F***ing World" i czy powstanie nowa seria. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Czekasz na 3. sezon "The End of the F***ing World"?

Tymczasem przypomnijmy, że drugi sezon popularnego serialu pojawił się na platformie Netflix 5 listopada 2019 roku. 

RadioZET.pl/JW

Oceń