Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Kissing Booth 2: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA]

25.07.2018 12:57

Premiera "The Kissing Booth" odbyła się 11 maja 2018 roku na Netflix i od tej pory film zdobył rzeszę fanów, która oczekuje na kolejną cześć. Sprawdzamy, czy będzie "The Kissing Booth 2", a także czy jest już dostępny nowy zwiastun lub obsada filmu.

The Kissing Booth 2: kiedy premiera dalszej części? [ZWIASTUN, OBSADA] fot. Youtube / Netflix

"The Kissing Booth 2" - zwiastun, premiera, obsada. Sprawdzamy wszystkie informacje na temat kontynuacji filmu, który miał swoją premierę w maju 2018 roku na Netflix. Czy będzie 2. cześć "The Kissing Booth"?

Premiera "The Kissing Booth 2": kiedy będzie dostępny na Netflix?

Film miał swoją premierę w maju 2018 roku i od tamtego fani zaczynają zastanawiać się, czy mogą spodziewać się drugiej części. Niestety, w tej chwili nie ma żadnych informacji na temat "The Kissing Booth 2" i czy w ogóle producenci mają w planach kontynuację historii. Tym bardziej jest to wątpliwe, że film powstał na podstawie książki, która nie ma drugiej części. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne informacje. Będziemy aktualizować artykuł, jeśli tylko pojawi się zwiastun lub zapowiedź nowego filmu.

"The Kissing Booth" - zwiastun, obsada, ciekawostki

Opis filmu "The Kissing Booth" na Netflix brzmi następująco: Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela. Scenariusz powstał na podstawie książki o tym samym tytule, którą napisała Brytyjka Beth Reekles. Zdjęcia do filmu powstały w Kapsztadzie i Los Angeles. W opisie książki możemy przeczytać:

Rochelle Evans: ładna, popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała. Noah Flynn: nieprzewidywalny, atrakcyjny podrywacz. Kiedy Elle postanawia zorganizować na szkolnym festynie budkę z całusami, nie ma pojęcia, że sama w niej usiądzie - ani że swój pierwszy pocałunek przeżyje z aroganckim Noah. Jej życie wywraca się do góry nogami. Czy ten romans przyniesie Elle happy end czy złamane serce?

W główne role w filmie wcielili się: Joey King (jako Elle Evans) Joel Courtney (jako Lee Flynn), Jacob Elordi (jako Noah Flynn) i Molly Ringwald (jako Pani Flynn). Jeśli powstanie 2. cześć "The Kissing Booth", prawdopodobnie znów będziemy mogli zobaczyć te postacie i ich dalsze losy. 

W tej chwili nie jest jeszcze dostępny zwiastun "The Kissing Booth 2". Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko zostanie udostępniony oficjalny zwiastun kolejnej części filmu. Poniżej możecie przypomnieć sobie, jak wyglądała zapowiedź pierwszej cześci:

RadioZET.pl/KP

Oceń