Zamknij

The Kissing Booth 2: kiedy premiera kolejnej części? [ZWIASTUN, OBSADA]

09.07.2020 14:40
The Kissing Booth 2: kiedy premiera dalszej części? [ZWIASTUN, OBSADA]
fot. Youtube / Netflix

Premiera "The Kissing Booth" odbyła się 11 maja 2018 roku na Netflix i od tej pory film zdobył rzeszę fanów, która oczekuje na kolejną cześć. Sprawdzamy, czy będzie "The Kissing Booth 2", a także czy jest już dostępny nowy zwiastun lub obsada filmu.

"The Kissing Booth 2" - zwiastun, premiera, obsada. Sprawdzamy wszystkie informacje na temat kontynuacji filmu, który miał swoją premierę w maju 2018 roku na Netflix. Czy będzie 2. część "The Kissing Booth"?

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham: kiedy premiera? [ZWIASTUN, OBSADA]

Premiera "The Kissing Booth 2": kiedy będzie dostępny na Netflix?

Film miał swoją premierę w maju 2018 roku i od tamtego fani zaczynają zastanawiać się, czy mogą spodziewać się drugiej części. Mamy bardzo dobrą informację - "The Kissing Booth 2" powstaje i wkrótce będzie miał swoją premierę na Netflix. Pierwsze głosy mówiły o tym, że miała ona nastąpić w 2020 roku, a teraz wiemy już na pewno, że tak właśnie się stanie. Mamy już oficjalne potwierdzenie daty premiery "The Kissing Booth 2"! Film na Netflix pojawi się już w piątek, 24 lipca 2020 roku.

Na początku wśród internautów pojawiało się sporo wątpliwości, czy w ogóle producenci mają w planach kontynuację historii. Tym bardziej, że film powstał na podstawie książki, która nie ma drugiej części. Do tej pory pozostawało nam jedynie czekać na oficjalne informacje. Teraz mamy już pewność, a wcześniej - kilka miesięcy temu - w sieci pojawił się zwiastun "The Kissing Booth 2" i zapowiedź nowego filmu.

Do wszystkich chłopców których kochałam 2 - kiedy premiera na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN]

"The Kissing Booth" - zwiastun, obsada, ciekawostki

Opis filmu "The Kissing Booth" na Netflix brzmi następująco: Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela. Scenariusz powstał na podstawie książki o tym samym tytule, którą napisała Brytyjka Beth Reekles. Zdjęcia do filmu powstały w Kapsztadzie i Los Angeles. W opisie książki możemy przeczytać:

Rochelle Evans: ładna, popularna dziewczyna, która jeszcze nigdy się nie całowała. Noah Flynn: nieprzewidywalny, atrakcyjny podrywacz. Kiedy Elle postanawia zorganizować na szkolnym festynie budkę z całusami, nie ma pojęcia, że sama w niej usiądzie - ani że swój pierwszy pocałunek przeżyje z aroganckim Noah. Jej życie wywraca się do góry nogami. Czy ten romans przyniesie Elle happy end czy złamane serce?

W główne role w filmie wcielili się: Joey King (jako Elle Evans) Joel Courtney (jako Lee Flynn), Jacob Elordi (jako Noah Flynn) i Molly Ringwald (jako Pani Flynn). W 2. części "The Kissing Booth" prawdopodobnie znów będziemy mogli zobaczyć te postacie i ich dalsze losy. 

Jest już dostępny pierwszy zwiastun "The Kissing Booth 2"! Zapowiedź została udostępniona na kanale Netflix na Youtube. Właśnie tam można obejrzeć oficjalny zwiastun kolejnej części filmu.

Poniżej możecie przypomnieć sobie również, jak wyglądała zapowiedź pierwszej cześci:

RadioZET.pl/KP