Zamknij

The Last of Us - kiedy premiera serialu i o czym będzie? [DATA, OBSADA]

03.04.2020 10:40
The Last of Us - kiedy premiera serialu i o czym będzie? [DATA, OBSADA]
fot. Youtube / PlayStation

W sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym serialu HBO, "The Last of Us". Kiedy premiera i co wiemy o produkcji? Sprawdzamy pierwsze potwierdzone informacje i kto pojawi się w obsadzie "The Last of Us", serialu na motywach gry studia Naughty Dog.

The Last of Us - kiedy premiera serialu i o czym będzie nowa produkcja HBO na motywach gry studia Naughty Dog? Poniżej zbieramy pierwsze potwierdzone informacje na temat nowego serialu i kiedy pojawią się odcinki.

The Last of Us - kiedy premiera serialu HBO i o czym będzie? [DATA]

Mamy pierwsze potwierdzone informacje dotyczące nowej produkcji HBO. Serwis "The Hollywood Reporter" poinformował o projekcie serialu na motywach gry "The Last of Us". Producentami serialu są Carolyn Strauss oraz szef studia Naughty Dog, Evan Wells.

Jak na razie nie została jeszcze ujawniona data premiery serialu "The Last of Us". Gdy tylko zostanie potwierdzony oficjalny termin i pojawi się więcej szczegółów na ten temat, będziemy aktualizować ten artykuł.

Kto zagra w serialu The Last of Us? [OBSADA]

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w serwisie The Hollywood Reporter pierwszy sezon serialu "The Last of Us" ma opowiadać o wydarzeniach z gry. Na pewno pojawią się główni bohaterowie, czyli Joel i Ellie. 

Przypomnijmy, że akcja oryginalnej produkcji toczy się w 2033 roku w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych 20 lat po wybuchu epidemii grzyba. Głównym bohaterem gry jest Joel, który podejmuje się zadania eskorty nastoletniej dziewczynki o imieniu Ellie do grupy ludzi z organizacji Świetlików. Bohaterom w wyprawie przeszkadzają zarówno zainfekowani, jak i ocalali ludzie, którzy zatracili człowieczeństwo i za wszelką cenę próbują przetrwać.

"The Last of Us" to przygodowa gra akcji z elementami survival horroru, wyprodukowana przez studio Naughty Dog i wydana na konsolę PlayStation 3 i PlayStation 4 przez Sony Computer Entertainment. 

RadioZET.pl/KP