Zamknij

The Mandalorian 2, odc. 6 - gdzie oglądać S02E06 online w Polsce i kiedy premiera?

30.11.2020 15:15
The Mandalorian 2, odc. 6 - gdzie oglądać S02E06 online w Polsce i kiedy premiera?
fot. Shutterstock / Willrow Hood

Wiele osób w Polsce, które chciałoby obejrzeć nową produkcję na platformie Disney+, zastanawia się, kiedy i gdzie oglądać 6. odcinek 2. sezonu "The Mandalorian" online. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje dla widzów i kiedy S02E06 "The Mandalorian" będzie miał premierę w sieci.

The Mandalorian 2 - odc. 6 PL: gdzie oglądać S02E06 online w Polsce i kiedy premiera? Zbieramy najważniejsze informacje dla fanów uniwersum Star Wars, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowego odcinka serialu na platformie Disney+.

The Mandalorian, sezon 2. - kiedy premiera i co już wiadomo o kontynuacji? [DATA]

Kiedy premiera "The Mandalorian 2" odc. 6 online na Disney+?

Światowa premiera 6. odcinka 2. sezonu "The Mandalorian" online na Disney+ odbędzie się w piątek, 4 grudzień 2020 roku. Kolejne epizody będą ukazywać się regularnie co tydzień w piątki. Godzina premiery zależy od kraju i strefy czasowej miejsca zamieszkania.

Szósty odcinek 2. sezonu serialu nosi tytuł: "Chapter 14". Dalsza część jeszcze nie jest znana. Jak na razie w sieci nie znajdziemy również informacji o tym, co wydarzy się w 6. odcinku "The Mandalorian 2".

Przypominamy również, że jak na razie S02E06 "The Mandalorian" mogą oglądać jedynie mieszkańcy wybranych krajów, tzn.:

  • Stanów Zjednoczonych,
  • Kanady,
  • Holandii,
  • Australii,
  • Nowej Zelandii,
  • Portoryko.

W drugiej połowie marca 2020 Disney+ uruchomiony został w Europie zachodniej, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii. Serwis miał wystartować wtedy również we Francji, jednak z powodu pandemii koronawirusa jego uruchomienie zostało przesunięte na kwiecień. Oznacza to, że dodatkowo mieszkańcy tych krajów również otrzymali dostęp do produkcji, m.in. do nowego serialu w uniwersum Star Wars.

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]

The Mandalorian 2 - odc. 6 PL: gdzie oglądać S02E06 online w Polsce?

Jak na razie serial "The Mandalorian" i 6. odcinek 2. sezonu online w Polsce nie jest dostępny legalnie w sieci dla widzów. Nie wiadomo również niestety, kiedy Disney+ trafi do Polski. Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne komunikaty o dacie premiery platformy w naszym kraju.

Serial "The Mandalorian" skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z "Powrotu Jedi", a "Przebudzeniem Mocy" - po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku. Jak możemy przeczytać w serwisie IMDb, drugi sezon serialu ma liczyć w sumie 8 odcinków - podobnie jak pierwsza seria.

RadioZET.pl