Zamknij

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]

30.11.2020 17:55
The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]
fot. Youtube / Star Wars

Czy odcinki "The Mandalorian" online w Polsce są już dostępne legalnie do obejrzenia? Fani uniwersum Star Wars z niecierpliwością oczekują na informacje o wejściu platformy Disney+ do naszego kraju. W związku z tym sprawdzamy, co jak na razie wiadomo na ten temat i czy seriale można już oglądać legalnie w sieci.

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? Czy są już dostępne legalnie do obejrzenia w naszym kraju? Sprawdzamy, co wiadomo o nowym serialu na Disney+ - "The Mandalorian": odcinki, CDA, IMDb, gdzie oglądać online w Polsce i inne informacje.

The Mandalorian - 2. sezon: kiedy premiera i co już wiadomo o kontynuacji?

Odcinki The Mandalorian w Polsce - czy są już dostępne online legalnie? [CDA, IMDb]

Wiele osób szuka informacji o tym, gdzie oglądać odcinki The Mandalorian w Polsce online i co już wiadomo o nowej produkcji Disney'a. Jak możemy przeczytać w serwisie IMDb, pierwszy sezon serialu ma liczyć w sumie 9 odcinków. Oznacza to, że premiera ostatniego nastąpi najprawdopodobniej w piątek, 3 stycznia 2020 roku. Serial skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z "Powrotu Jedi", a "Przebudzeniem Mocy" - po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku.

Niestety, jak na razie serial "The Mandalorian" i odcinki online w Polsce nie są dostępne legalnie w sieci dla widzów. Pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne informacje o tym, kiedy platforma Disney+ pojawi się w naszym kraju.

Gdy tylko pojawi się data premiery w Polsce oraz szczegóły dotyczące emisji odcinków "The Mandalorian" w Polsce, będziemy aktualizować ten artykuł.

The Mandalorian - S01E03 PL: gdzie oglądać odc. 3 online w Polsce i kiedy premiera?

The Mandalorian - ODCINKI online: gdzie oglądać w internecie?

Serial "The Mandalorian" można oglądać obecnie tylko na platformie Disney+. Dostęp do niej jak na razie mają jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady i Holandii. Tydzień po premierze Disney+, która odbyła się 12 listopada, platforma pojawiła się również w Australii, Nowej Zelandii i Portoryko. 

31 marca 2020 roku Disney+ wystartuje w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwecji i Irlandii. Nie znamy dokładnej daty wprowadzenia platformy na polski rynek.

Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że jeszcze w pierwszej połowie 2020 roku platforma Disney+ trafi także do Polski, a w związku z tym serial "The Mandalorian" online będzie dostępny do obejrzenia legalnie również w naszym kraju.

Serial "The Mandalorian" miał swoją premierę na platformie Disney+ we wtorek, 12 listopada, czyli w dniu oficjalnej premiery platformy streamingowej. Odcinek drugi pojawił się tam już kilka dni później, bo w piątek 15 listopada, a kolejne epizody mają ukazywać się regularnie co tydzień w piątki. Oznacza to, że premiera trzeciego odcinka "The Mandalorian" zaplanowana jest na 22 listopada.

RadioZET.pl/KP