Zamknij

The Mandalorian, odc. 4 - gdzie oglądać S01E04 online w Polsce i kiedy premiera?

Karolina Piotrowska
02.12.2019 12:02
The Mandalorian, odc. 4 - gdzie oglądać S01E04 online w Polsce i kiedy premiera?
fot. Youtube / Star Wars

Wiele osób w Polsce, które chciałoby obejrzeć nową produkcję na platformie Disney+, zastanawia się, kiedy i gdzie oglądać 4. odcinek "The Mandalorian" online. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje dla widzów i kiedy S01E04 "The Mandalorian" miał premierę w sieci.

The Mandalorian - odc. 4 PL: gdzie oglądać S01E04 online w Polsce i kiedy premiera? Zbieramy najważniejsze informacje dla fanów uniwersum Star Wars, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowego odcinka serialu na platformie Disney+.

The Mandalorian - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Disney+?

Kiedy premiera "The Mandalorian" odc. 4 online na Disney+?

Światowa premiera 4. odcinka "The Mandalorian" online na Disney+ odbyła się w piątek, 29 listopada. Kolejne epizody będą ukazywać się regularnie co tydzień w piątki. Godzina premiery zależy od kraju i strefy czasowej miejsca zamieszkania.

W sieci, a dokładniej w serwisie IGN, pojawiły się krótkie opisy kolejnych odcinków serialu. Zgodnie z podanymi tam informacjami, w 4. odcinku "The Mandalorian" Mandalorianin sprzymierzy się z byłym żołnierzem, by ochronić wioskę przed bandytami.

Episode 4: The Mandalorian teams up with an ex-soldier to protect a village from raiders.

Jak na razie S01E04 "The Mandalorian" mogą oglądać jedynie mieszkańcy wybranych krajów, tzn.:

  • Stanów Zjednoczonych,
  • Kanady,
  • Holandii,
  • Australii,
  • Nowej Zelandii,
  • Portoryko.

31 marca 2020 roku Disney+ wystartuje również w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwecji i Irlandii. Wówczas mieszkańcy tych krajów otrzymają dostęp do produkcji, m.in. do nowego serialu w uniwersum Star Wars.

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]

The Mandalorian - odc. 4 PL: gdzie oglądać S01E04 online w Polsce?

Jak na razie serial "The Mandalorian" i 4. odcinek online w Polsce nie jest dostępny legalnie w sieci dla widzów. Nie wiadomo również niestety, kiedy Disney+ trafi do Polski. Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne komunikaty o dacie premiery platformy w naszym kraju.

The Mandalorian, odc. 5 - gdzie oglądać S01E05 online PL i kiedy premiera w Polsce?

Serial "The Mandalorian" skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z "Powrotu Jedi", a "Przebudzeniem Mocy" - po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku. Jak możemy przeczytać w serwisie IMDb, pierwszy sezon serialu ma liczyć w sumie 9 odcinków.

RadioZET.pl/KP