Zamknij

The Mandalorian, odc. 6 - gdzie oglądać S01E06 online PL i kiedy premiera w Polsce?

Karolina Piotrowska
06.12.2019 11:15
The Mandalorian, odc. 6 - gdzie oglądać S01E06 online PL i kiedy premiera w Polsce?
fot. Youtube / Star Wars

Tuż po premierze kolejnego epizodu nowej produkcji na platformie Disney+, fani zaczynają zastanawiać się, kiedy i gdzie oglądać 6. odcinek "The Mandalorian" online. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla widzów i kiedy S01E06 "The Mandalorian" będzie mieć premierę w sieci.

The Mandalorian - odc. 6 PL: gdzie oglądać S01E06 online w Polsce i kiedy premiera? Zbieramy najważniejsze informacje dla fanów uniwersum Star Wars, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat nowego odcinka serialu na platformie Disney+.

The Mandalorian - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Disney+?

Kiedy premiera "The Mandalorian" odc. 6 online na Disney+?

Światowa premiera 6. odcinka "The Mandalorian" online na Disney+ odbędzie się w piątek, 13 grudnia, czyli w Mikołajki. Kolejne epizody będą ukazywać się regularnie co tydzień w piątki aż do początku stycznia 2020. Godzina premiery zależy od kraju i strefy czasowej miejsca zamieszkania.

W sieci, a dokładniej w serwisie IGN, pojawiły się krótkie opisy trzech kolejnych odcinków serialu. Zgodnie z podanymi tam informacjami, w 6. odcinku "The Mandalorian" Mandalorianin dołączy do grupy najemników i wyruszy na niebezpieczną misję.

Episode 6: The Mandalorian joins a crew of mercenaries on a dangerous mission.

The Mandalorian, odc. 7 - gdzie oglądać S01E07 online PL, kiedy premiera i o czym będzie?

Jak na razie S01E06 "The Mandalorian" będą mogli obejrzeć jedynie mieszkańcy wybranych krajów, tzn.:

  • Stanów Zjednoczonych,
  • Kanady,
  • Holandii,
  • Australii,
  • Nowej Zelandii,
  • Portoryko.

31 marca 2020 roku Disney+ wystartuje również w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwecji i Irlandii. Wówczas mieszkańcy tych krajów otrzymają dostęp do produkcji, m.in. do nowego serialu w uniwersum Star Wars.

The Mandalorian - ODCINKI online w Polsce: gdzie oglądać? [CDA, IMDb]

The Mandalorian - odc. 6 PL: gdzie oglądać S01E06 online w Polsce?

Niestety, jak na razie serial "The Mandalorian" i 6. odcinek online w Polsce nie będzie dostępny legalnie w sieci dla widzów. Nie wiadomo również, kiedy Disney+ trafi do Polski. Fanom pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne komunikaty o dacie premiery platformy w naszym kraju.

W związku z tym, że produkcja Disney'a zyskała od razu bardzo dużą popularność na całym świecie, w wielu krajach odcinki można pobrać z nielegalnych źródeł i znaleźć je na przykład na torrentach lub w serwisach streamingowych. Zdecydowanie odradzamy takie działania i radzimy cierpliwie poczekać na oficjalną premierę Disney+ w Polsce.

Serial "The Mandalorian" skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z "Powrotu Jedi", a "Przebudzeniem Mocy" - po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku. Jak możemy przeczytać w serwisie IMDb, pierwszy sezon serialu ma liczyć w sumie 9 odcinków.

RadioZET.pl/KP