Zamknij

The Mandalorian, sezon 2. - kiedy premiera i co już wiadomo o kontynuacji? [DATA]

22.09.2020 15:21
The Mandalorian - 2. sezon: kiedy premiera i co wiadomo o kontynuacji?
fot. Youtube / Star Wars

W sieci pojawiają się pierwsze informacje na temat nowego 2. sezonu serialu "The Mandalorian". Kiedy premiera i co już wiemy o kontynuacji serii? Poniżej zbieramy znane szczegóły i przewidywania internautów.

The Mandalorian - 2. sezon: kiedy premiera i co już wiadomo o kontynuacji? Sprawdzamy, czego fani mogą spodziewać się w nowych odcinkach serii Disneya, kiedy data premiery 2. sezonu "The Mandalorian" i jakie postacie pojawią się w serialu.

The Mandalorian 2 - ile odcinków, ile trwają i o czym będzie kontynuacja serialu Disney+?

Kiedy premiera "The Mandalorian 2"? [DATA, INFORMACJE]

Aktualizacja, wrzesień 2020:

Znamy już oficjalną datę premiery 2. sezonu "The Mandalorian"! Nowe odcinki pojawią się na platformie Disney+ w piątek, 30 października 2020 roku. Kolejny sezon ma liczyć łącznie 8 odcinków, a więcej szczegółów poznamy najprawdopodobniej bliżej premiery.

Baby Yoda i Mandalorian na nowych zdjęciach z 2. sezonu hitu Disney+

__________

Znamy już pierwsze informacje dotyczące daty premiery 2. sezonu "The Mandalorian". Nowe odcinki mają pojawić się na Disney+ już jesienią 2020 roku, a dokładniej w październiku.

Premiera odcinków pierwszego sezonu "The Mandalorian" zawsze odbywała się w piątki (z jednym wyjątkiem z powodu premiery filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie"), dlatego można przypuszczać, że tym razem będzie podobnie.

Do tej pory serial "The Mandalorian" mogli obejrzeć mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Holandii, Australii, Nowej Zelandii i Portoryko. Na koniec marca 2020 roku Disney+ wystartuje również w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Szwecji i Irlandii. Nie wiadomo jeszcze, kiedy platforma pojawi się w Polsce.

The Mandalorian - 2. sezon: co już wiadomo o kontynuacji serii?

W sieci pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące 2. sezonu "The Mandalorian". Jak możemy przeczytać na portalu Deadline, w nowych odcinkach prawdopodobnie pojawią się postacie znane widzom z filmów "Gwiezdne Wojny". Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kogo zobaczymy w nowym sezonie, jednak internauci przewidują, że być może będą to m.in. znane droidy lub Chewbacca. Jak na razie są to jedynie przypuszczenia i trudno w tym momencie przewidzieć, czy się sprawdzą.

Serial "The Mandalorian" już po premierze pierwszego odcinka zdobył dużą popularność na całym świecie. Jak na razie mogą go oglądać jedynie mieszkańcy wybranych państw. Serial "The Mandalorian" skupia się na losach samotnego, mandaloriańskiego wojownika, a jego akcja rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z "Powrotu Jedi", a "Przebudzeniem Mocy" - po upadku Imperium Galaktycznego i jednocześnie przed narodzinami Najwyższego Porządku. Wszystko dzieje się w miejscu znanym jako Najdalsze Obrzeże.

The Mandalorian - ile odcinków, ile trwają i o czym jest serial Disney+?

RadioZET.pl/KP