Zamknij

"The Mister" - kiedy premiera i o czym jest książka autorki "50 twarzy Greya"?

Redakcja
30.01.2019 11:57
"The Mister" - kiedy premiera i o czym jest książka autorki "50 twarzy Greya"?
fot. Instagram.com/erikaljames

"The Mister" to nowa książka autorki bijącej rekordy popularności serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya". E.L. James nie napisała jednak o dalszych losach Christana Greya oraz Anastasii Steele. Nowa powieść opowiada o "Kopciuszku na miarę XXI wieku". Kiedy premiera książki "The Mister" i o czym jest? Szczegółowe informacje poniżej.

"The Mister" - kiedy premiera nowej książki E.L. James? O czym będzie książka autorki serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya"? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o "The Mister".

"The Mister" - kiedy premiera książki autorki "50 twarzy Greya"?

Fani popularnej serii "Pięćdziesiąt twarzy Greya" mogą się cieszyć - E.L. James napisała nową książkę "The Mister". Premiera powieści odbędzie się jeszcze w tym roku. Nowa książka E.L. James trafi do amerykańskich księgarni 16 kwietnia 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy książką "The Mister" pojawi się w Polsce. Jeśli tylko zostanie ogłoszona taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» "365 dni" Blanki Lipińskiej. To polska wersja "50 twarzy Greya"? «

"The Mister" James - o czym będzie książka?

Dla wszystkich osób, które liczyły na opowieść o dalszych losach bohaterów "50 twarzy Greya" Christiana Greya oraz Anastasii Steele, nie mamy dobrych wiadomości. Książka "The Mister" James to historia o "Kopciuszku na miarę XXI wieku". Powieść opowiadać będzie o związku arystokraty, Maxima Trevelyana i Alessii Demachi.

» "50 Twarzy Greya": Dakota Johnson spodziewa się dziecka «

Jestem niesamowicie podekscytowana, że w końcu pokażę światu ten namiętny romans. To opowieść o Kopciuszku na miarę XXI wieku. Maxim i Alessia poprowadzili mnie przez fascynującą podróż. Mam nadzieję, że czytelnicy zostaną zaciekawieni ich ekscytującą i zmysłową historią, tak jak ja podczas pisania i że podobnie jak ja, pokochają ich. - opowiada E.L. James o nowej powieści.

Czy "The Mister" ma szansę powtórzyć sukces "50 twarzy Greya"? Już niebawem będziemy mogli ocenić to sami.

RadioZET.pl/JW