Zamknij

The Morning Show - zwiastun, data premiery i informacje o serialu Apple TV+

Karolina Piotrowska
23.08.2019 11:21
The Morning Show - zwiastun, data premiery i informacje o serialu Apple TV+
fot. Youtube / Apple TV

Data premiery "The Morning Show", zwiastun i informacje o nowym serialu, który będzie można oglądać na Apple TV+, to w tym momencie najbardziej pożądane szczegóły dotyczące produkcji. Sprawdzamy, kto wystąpi w odcinkach, jaka jest obsada "The Morning Show" i zwiastun serialu oraz datę premiery.

The Morning Show - zwiastun, data premiery, obsada i informacje o serialu Apple TV+. Sprawdzamy, co już wiadomo o nowej produkcji, gdzie będzie można obejrzeć odcinki i inne szczegóły.

The Morning Show - ZWIASTUN i obsada nowego serialu od Apple TV+

W internecie został już udostępniony oficjalny zwiastun "The Morning Show". Zgodnie z informacjami, które pojawiają się w sieci, "The Morning Show" ma już zamówienie na dwa sezony, po 10 odcinków każdy.

Zwiastun "The Morning Show" możecie obejrzeć poniżej:

Obsada "The Morning Show" w tym momencie prezentuje się następująco:

  • Jennifer Aniston - Karen Kessler
  • Reese Witherspoon - Bradley Jackson
  • Steve Carell - Mitch Kessler
  • Gugu Mbatha-Raw - Hannah Shoenfeld
  • Billy Crudup - Cory Ellison
  • Nestor Carbonell - Yanko Flores
  • Mark Duplass - Chip Black
  • Bel Powley - Claire Conway
  • Karen Pittman - Mia Jordan
  • DeSean Terry - Daniel Henderson

Data premiery The Morning Show i fabuła serialu - o czym będzie? [INFORMACJE]

Serial "The Morning Show" ma odsłonić kulisy pracy osób prowadzących poranny program telewizyjny, którzy codziennie budzą Amerykę. Ich życie prywatne i zawodowe wywróci się do góry nogami, kiedy jeden z nich stanie się bohaterem skandalu. Historia ma zostać przedstawiona z perspektywy kilku postaci. Serial początkowo miał być sitcomem, ale w miarę jak powstawał zmieniono koncept na bardziej dramatyczny.

Dokładna data premiery "The Morning Show" nie została jeszcze ujawniona. Serial ma pojawić się jesienią na Apple TV+. Pomysłodawcą serialu jest Michael Ellenberg ("Pozostawieni"), który oparł go na książce Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV". Scenariusz napisała Kerry Ehrin ("Bates Motel"), reżyseruje Mimi Leder ("Pozostawieni").

"The Morning Show" to pierwszy, autorski serial stworzony przez platformę Apple. Produkcja będzie dostępna w usłudze Apple TV +, czyli na platformie VOD, która ma wystartować jesienią 2019 roku.

Apple TV+ - co to jest, jak działa i od kiedy w Polsce? [CENA, SERIALE]

RadioZET.pl/KP