Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix?

28.05.2018 12:19
xxx zet

The Rain 2 - czy będzie kontynuacja serii na Netflix? Choć zdania na temat serialu wśród internautów są podzielone, wiele osób czeka na ciąg dalszy historii. Sprawdzamy informacje o 2. sezonie "The Rain" i kiedy można spodziewać się premiery odcinków.

The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix?The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix?The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix? fot. Youtube / Netflix Polska

2. sezon "The Rain" - kiedy premiera na Netflix? Czy będzie 2. sezon "The Rain" i co się w nim wydarzy? Czy są już jakieś potwierdzone informacje na ten temat? Sprawdzamy informacje na temat kolejnego serialu Netflix, który zbiera skrajne opinie.

"The Rain 2" - czy będzie drugi sezon?

Choć wiele osób czeka na kontynuację serialu "The Rain", nie ma żadnej potwierdzonej informacji, czy w ogóle pojawią się kolejne odcinki. Trudno w tym momencie przewidzieć, czy Netflix będzie chciał kontynuować serię i kiedy nastąpi jej premiera. 

Pierwszy sezon "The Rain" miał swoją premierę w piątek, 4 maja 2018. Na stronie serialu na Netflix możemy przeczytać:

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa - i odpowiedzi.

Ten skandynawski serial to thriller opowiadający o dwójce rodzeństwa, które wyrusza w niebezpieczną podróż przez świat opustoszały w wyniku epidemii morderczego wirusa. Pierwszy sezon liczył 8 odcinków i jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

» Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

"The Rain 2" - premiera, data, spoilery, przewidywania

W tej chwili trudno jeszcze mówić o spoilerach 2. sezonu "The Rain", ponieważ nie ma jeszcze żadnych szczegółowych informacji na temat kontynuacji serii. Podobnie jest z dokładną datą premiery. Produkcja pierwszego sezonu rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, a premiera odcinków nastąpiła w maju 2018. Jeśli produkcja kolejnego sezonu rozpoczęłaby się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, moglibyśmy spodziewać się premiery 2. sezonu "The Rain" już w połowie 2019 roku.

W rolach głównych w serialu wystąpili Alba August jako Simone, Lucas Lynggaard Tønnesen jako Rasmus i Mikkel Boe Følsgaard jako Martin. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość postaci powróciłaby w 2. sezonie "The Rain".

Jeśli pojawią się jakiekolwiek potwierdzone informacje na temat kontynuacji serii, będziemy aktualizować ten artykuł.

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 125 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Umożliwia on użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem.

RadioZET.pl/express.co.uk/KP

Oceń
Tagi