Zamknij

The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix? [ZWIASTUN]

Karolina Piotrowska
18.04.2019 11:43
The Rain 2 - kiedy premiera 2. sezonu serialu na Netflix? [ZWIASTUN]
fot. Youtube / Netflix Polska

The Rain 2 - kiedy premiera pierwszego odcinka na Netflix? W sieci pojawił się już zwiastun 2. sezonu "The Rain", znamy także pierwsze szczegóły kontynuacji serii. Sprawdzamy, co wiadomo o "The Rain 2" i kiedy można spodziewać się premiery odcinków.

2. sezon "The Rain" - kiedy premiera na Netflix? Zwiastun "The Rain 2" został już opublikowany, dlatego fani szukają informacji, co wydarzy się w nowych odcinkach. Czy są już jakieś potwierdzone informacje na ten temat? Sprawdzamy, co wiadomo na temat 2. sezonu "The Rain" na Netflix.

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

"The Rain 2" - kiedy drugi sezon i premiera na Netflix? [ZWIASTUN]

Wiele osób czeka na kontynuację serialu "The Rain". 2. sezon i jego premiera są już oficjalnie potwierdzone! Już od piątku, 17 maja będzie można oglądać kontynuację serialu.

Przez wiele miesięcy nie było żadnej potwierdzonej informacji, czy w ogóle pojawią się nowe odcinki. Trudno było nawet przewidzieć, czy Netflix będzie chciał kontynuować serię i kiedy nastąpi premiera "The Rain 2".

Na Youtube pojawił się już OFICJALNY ZWIASTUN 2. SEZONU "THE RAIN"! Możecie obejrzeć go poniżej:

Pierwszy sezon "The Rain" miał swoją premierę w piątek, 4 maja 2018. Na stronie serialu na Netflix możemy przeczytać:

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa - i odpowiedzi.

Ten skandynawski serial to thriller opowiadający o dwójce rodzeństwa, które wyrusza w niebezpieczną podróż przez świat opustoszały w wyniku epidemii morderczego wirusa. Pierwszy sezon liczył 8 odcinków i jest dostępny do obejrzenia na platformie Netflix.

"The Rain 2" - ZWIASTUN, premiera, data, spoilery, przewidywania

Netflix opublikował na swoim koncie na Facebooku krótką zapowiedź 2. sezonu "The Rain". Możecie obejrzeć ją poniżej:

W tej chwili trudno jeszcze mówić o spoilerach 2. sezonu "The Rain", ponieważ nie ma jeszcze żadnych szczegółowych informacji na temat kontynuacji serii. W sieci pojawił się jednak zwiastun "The Rain 2" i na jego podstawie internauci zaczynają wysnuwać pierwsze teorie.

Użytkownicy przewidywali także datę premiery 2. sezonu "The Rain", zanim jeszcze pojawiły się jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji. Produkcja pierwszego sezonu rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, a premiera odcinków nastąpiła w maju 2018. Zgodnie z przewidywaniami, jeśli produkcja kolejnego sezonu rozpoczęłaby się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, moglibyśmy spodziewać się premiery 2. sezonu "The Rain" już w połowie 2019 roku. Jak się okazało - dokładnie tak będzie! Premiera nastąpi w połowie maja 2019 roku.

W rolach głównych w serialu wystąpili Alba August jako Simone, Lucas Lynggaard Tønnesen jako Rasmus i Mikkel Boe Følsgaard jako Martin. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że większość postaci powróciłaby w 2. sezonie "The Rain".

Jeśli pojawią się jakiekolwiek inne potwierdzone informacje na temat kontynuacji serii, będziemy aktualizować ten artykuł.

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 125 mln użytkowników w ponad 190 krajach. Umożliwia on użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem.

» Seriale na wakacje 2019 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

RadioZET.pl/express.co.uk/KP