The Rain, sezon 3 - kiedy i gdzie oglądać oraz ile odcinków ma trzeci sezon?

26.06.2019 12:51

Kiedy 3. sezon "The Rain" i ile odcinków liczyć będzie nowa seria? Choć wszystkie informacje na temat kolejnej części serialu nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, co wiadomo o 3. sezonie "The Rain".

The Rain, sezon 3 - kiedy i gdzie oglądać oraz ile odcinków ma trzeci sezon? fot. Instagram.com/therainnetflix

"The Rain", 3. sezon - kiedy premiera kolejnego sezonu i gdzie oglądać nową serię? Z ilu odcinków będzie się składać? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 3. sezon "The Rain" i ile odcinków liczy.

The Rain, 3. sezon - kiedy premiera i gdzie oglądać nową serię?

Informacji na temat tego, kiedy 3. sezon "The Rain", szuka wielu fanów serialu Netflix. Choć wszystkie informacje na temat premiery kolejnej części nie zostały jeszcze ujawnione, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wiadomo, że 3. sezon "The Rain" dostępny będzie na platformie Netflix w 2020 roku, jednak dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować.

3. sezon "The Rain" będzie można oglądać tradycyjnie na platformie Netflix. Obecnie w serwisie dostępne są pierwsze dwa sezony. Trzecia seria "The Rain" natomiast będzie ostatnią.

Ile odcinków ma 3. sezon The Rain?

Wielu fanów serialu szuka także informacji na temat tego, ile odcinków ma 3. sezon "The Rain". Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Szczegóły na temat liczby odcinków finałowej serii serialu nie zostały jeszcze ujawnione.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon składał się z ośmiu epizodów, a drugi z sześciu. Możemy zatem spodziewać się, że trzecia seria będzie miała podobną liczbę odcinków, co poprzednie.

Sześć lat po tym, jak bezwzględny wirus spustoszył Skandynawię, brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych w poszukiwaniu bezpieczeństwa oraz odpowiedzi - brzmi opis serialu na portalu Netflix.

RadioZET.pl/JW

Oceń