Zamknij

The Sims 4 ZA DARMO - gdzie, jak i do kiedy można pobrać The Sims 4?

Jolanta Waligóra
22.05.2019 10:39
The Sims 4 ZA DARMO - gdzie, jak i do kiedy można pobrać The Sims 4?
fot. Instagram.com/thesims

"The Sims 4" za darmo do pobrania? Teraz to możliwe - Electronics Arts dla wszystkich fanów popularnej gry przygotował niemałą niespodziankę. EA uruchomił specjalną akcję promocyjną, dzięki której można pobrać "The Sims 4" za darmo. Gdzie, jak to zrobić i do kiedy obowiązuje promocja? Szczegółowe informacje poniżej.

"The Sims 4" do pobrania ZA DARMO - gdzie można bezpłatnie pobrać grę? Jak to zrobić? Do kiedy trwa akcja i kto może z niej skorzystać? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy najważniejsze informacje o możliwości pobrania "The Sims 4" za darmo.

The Sims 4 ZA DARMO do pobrania - jak to zrobić i gdzie pobrać grę?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnej gry - już teraz można pobrać "The Sims 4" za darmo. Electronics Arts przygotował specjalną akcję promocyjną, dzięki której można ściągnąć kultową grę całkowicie bezpłatnie, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Aby otrzymać kopię "The Sims 4" za darmo wystarczy wejść na stronę Origin.com. Następnie trzeba kliknąć opcję "Pobierz za darmo". Jedynym warunkiem ściągnięcia gry bezpłatnie jest posiadanie konta w serwisie Origin. Gra jest kompatybilna z systemami Windows oraz Mac OS.

The Sims 4 - ORIGIN: do kiedy można bezpłatnie pobrać grę?

Jak przy podobnych akcjach promocyjnych, na pobranie "The Sims 4" za darmo w Origin jest ograniczony czas. Kultową grę można pobrać bezpłatnie do wtorku, 28 maja. Później promocja się kończy. Warto wspomnieć, że akcja dotyczy podstawowej wersji gry "The Sims 4" bez dodatków. 

Zagłosuj

Lubisz grę "The Sims"?

Liczba głosów:

4. edycja gry miała swoją premierę w 2014 roku. Jej zasady są takie same jak przy poprzednich wersjach. "The Sims" to tzw. symulator życia, który pozwala graczom na stworzenie rodziny, wybudowanie domu oraz pokierowanie karierą zawodową swoich "Simów".

RadioZET.pl/JW