Zamknij

The Umbrella Academy 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i ile ma odcinków? [DATA, ZWIASTUN]

09.07.2020 14:48
The Umbrella Academy 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i ile ma odcinków? [DATA, ZWIASTUN]
fot. Instagram.com/umbrellaacad

Kiedy 2. sezon "The Umbrella Academy"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - Netflix zapowiedział kontynuację produkcji, a wszystkie szczegóły dotyczące nowych odcinków serialu zostały już ujawnione. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera "The Umbrella Academy 2".

"The Umbrella Academy", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Kto zagra w nowej serii? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy datę premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy" i sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach.

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy "The Umbrella Academy 2"  i czy w ogóle powstanie. Netflix oświadczył, że serial będzie kontynuowany, a wszystkie szczegóły dotyczące nowych odcinków serialu zostały już ujawnione.

W drugiej połowie maja 2020 pojawiła się oficjalna informacja dotyczącą daty premiery 2. sezonu "The Umbrella Academy". Wiadomo, że nowe odcinki zadebiutują w piątek 31 lipca o godzinie 09:00 rano. Niezmiennie drugi sezon serialu będzie można oglądać na platformie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

The Umbrella Academy 2 - ile ma odcinków i co wiadomo o drugim sezonie? [ZWIASTUN, OBSADA]

Coraz więcej wiadomo o 2. sezonie serialu "The Umbrella Academy". W nowych odcinkach ponownie zobaczymy znanych już dobrze wszystkim aktorów m.in. Ellen Page, Mary J. Blige, Tom Hopper, Cameron Britton, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, Adam Godley, Aidan Gallagher, David Castañeda, John Magaro, Ashley Madekwe, Colm Feore. Ponadto będzie można oglądać także nowe twarze, a mianowicie Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland.

Jak czytamy na portalu Filmweb.pl, Ritu Arya, która w serialu wcieli się w Lilę, zagra kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Z kolei Yusuf Gatewood, który zagra Raymonda, to urodzony przywódca, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić. 

Marin Ireland (jako Sissy) to nieustraszona i bardzo bezpośrednia kobieta z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość. 

Drugi sezon serialu składać się będzie dokładnie z dziesięciu odcinków. Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun "The Umbrella Academy 2".

Mamy nadzieję, że premiera "The Umbrella Academy 2" nikogo nie rozczaruje.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "The Umbrella Academy"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl