Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co już wiadomo?

02.04.2019 11:45

Kiedy sezon 2. "The Umbrella Academy" i czy powstanie? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - Netflix zapowiedział kontynuację produkcji! Choć zdjęcia do 2. sezonu "The Umbrella Academy" zaczną być kręcone dopiero w maju 2019, to już pojawiają się pierwsze szczegóły na temat nowych odcinków. Sprawdzamy, co już wiadomo na temat kolejnej serii serialu.

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co już wiadomo? fot. Instagram.com/umbrellaacad

"The Umbrella Academy", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Kto zagra w nowej serii? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy datę premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy" i sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach.

"The Umbrella Academy", sezon 2 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy sezon 2. "The Umbrella Academy" i czy w ogóle powstanie. Netflix niedawno oświadczył, że serial będzie kontynuowany! Zdjęcia do nowej serii rozpoczną się w maju br. i mają trwać do października. Oznacza to, że 2. sezon "The Umbrella Academy" prawdopodobnie trafi na platformę Netflix na początku 2020 roku. 

Jeśli tylko pojawią się dokładne informacje o dacie premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "The Umbrella Academy"?

Dom z papieru, sezon 3 - kiedy premiera? Obsada, zwiastun, fabuła

"The Umbrella Academy", 2. sezon - co wiadomo o nowych odcinkach?

Na razie niewiele wiadomo o 2. sezonie serialu "The Umbrella Academy". Na plan zdjęciowy mają powrócić znani wszystkim dobrze z pierwszej serii aktorzy m.in. Ellen Page, Mary J. Blige, Tom Hopper, Cameron Britton, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, Adam Godley, Aidan Gallagher, David Castañeda, John Magaro, Ashley Madekwe, Colm Feore. Prawdopodobnie będzie można oglądać także nowe twarze. 

Fabuła 2. sezonu "The Umbrella Academy" owiana jest tajemnicą, dlatego fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Możliwe, że pierwsze szczegóły pojawią się już wkrótce. 

RadioZET.pl/JW

Oceń