Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co już wiadomo?

12.09.2019 09:42

Kiedy sezon 2. "The Umbrella Academy" i czy powstanie? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - Netflix zapowiedział kontynuację produkcji! Choć zdjęcia do 2. sezonu "The Umbrella Academy" zaczęły być kręcone dopiero w maju 2019, to już pojawiają się pierwsze szczegóły na temat nowych odcinków. Sprawdzamy, co już wiadomo na temat kolejnej serii serialu.

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i co już wiadomo? fot. Instagram.com/umbrellaacad

"The Umbrella Academy", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? Kto zagra w nowej serii? O czym będzie? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy datę premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy" i sprawdzamy, co już wiadomo o kolejnych odcinkach.

The Umbrella Academy, sezon 2 - kiedy premiera serialu? [DATA]

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy sezon 2. "The Umbrella Academy" i czy w ogóle powstanie. Netflix niedawno oświadczył, że serial będzie kontynuowany! Zdjęcia do nowej serii rozpoczną się w maju br. i mają trwać do października. Oznacza to, że "The Umbrella Academy 2" prawdopodobnie trafi na platformę Netflix w drugiej połowie 2020 roku. 

Jeśli tylko pojawią się dokładne informacje o dacie premiery sezonu 2. "The Umbrella Academy", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 2. sezon "The Umbrella Academy"?

The Umbrella Academy, 2. sezon - co wiadomo o nowych odcinkach? [OBSADA]

Na razie niewiele wiadomo o 2. sezonie serialu "The Umbrella Academy". Na plan zdjęciowy mają powrócić znani wszystkim dobrze z pierwszej serii aktorzy m.in. Ellen Page, Mary J. Blige, Tom Hopper, Cameron Britton, Robert Sheehan, Emmy Raver-Lampman, Adam Godley, Aidan Gallagher, David Castañeda, John Magaro, Ashley Madekwe, Colm Feore. Ponadto będzie można oglądać także nowe twarze, a mianowicie Ritu Arya, Yusuf Gatewood i Marin Ireland.

Jak czytamy na portalu Filmweb.pl, Ritu Arya, która w serialu wcieli się w Lilę, zagra kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Z kolei Yusuf Gatewood, który zagra Raymonda, to urodzony przywódca, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić. 

Marin Ireland (jako Sissy) to nieustraszona i bardzo bezpośrednia kobieta z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość. 

Fabuła 2. sezonu "The Umbrella Academy" owiana jest tajemnicą, dlatego fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Możliwe, że pierwsze szczegóły pojawią się już wkrótce. Mamy nadzieję, że premiera "The Umbrella Academy 2" nikogo nie rozczaruje.

RadioZET.pl/JW

Oceń