Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"The Voice Kids 3" - kiedy nowe odcinki programu i co wiadomo o 3. sezonie?

25.02.2019 10:49
xxx zet

Kiedy sezon 3. "The Voice Kids"? Choć oficjalna informacja o kontynuowaniu muzycznego programu nie została jeszcze ogłoszona, to po ogromnym sukcesie drugiej serii możemy być prawie pewni, że szczegóły dotyczące "The Voice Kids 3" pojawią się już niebawem. Sprawdzamy, co na tę chwilę wiadomo o 3. sezonie muzycznego show.

The Voice Kids 3 - kiedy nowe odcinki programu i co wiadomo o 3. sezonie? fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EASTNEWS

"The Voice Kids 3" - kiedy nowy sezon programu? Co wiadomo o kolejnych odcinkach muzycznego show? Kto zasiądzie w jury? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o 3. sezonie "The Voice Kids".

"The Voice Kids 3" - kiedy nowy sezon programu?

Informacji na temat tego, kiedy "The Voice Kids 3", szuka wielu fanów muzycznego programu. Niestety oficjalna informacja na temat kontynuowaniu show nie została jeszcze podana, ale możemy być prawie pewni, że powstanie sezon 3. "The Voice Kids". W końcu poprzednia seria okazała się ogromnym sukcesem, a prezes TVP Jacek Kurski przyznał, że program ten to strzał w dziesiątkę.

Bardzo możliwe, że nagrania rozpoczną się latem 2019, a nowe odcinki trafią na antenę TVP w styczniu 2020 roku. Jeśli tylko zostanie podana oficjalna informacja na temat tego, kiedy 3. sezon "The Voice Kids", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"The Voice Kids", 3. sezon - co wiadomo o nowych odcinkach?

Na razie informacje o "The Voice Kids 3" owiane są tajemnicą. Nie wiadomo zatem jeszcze, kto tym razem zasiądzie w jury i czy ponownie zobaczymy Cleo, Tomsona i Barona i Dawida Kwiatkowskiego. 

Przypominamy, że finał 2. edycji muzycznego programu odbył się w sobotę, 23 lutego. Zwyciężczynią została Ania Dąbrowska z grupy Cleo. Szczegółowe informacje na temat finalistki można znaleźć w linku poniżej.

» Ania Dąbrowska - The Voice Kids: kim jest zwyciężczyni programu? «

RadioZET.pl/JW

Oceń