Zamknij

"The Voice Kids 3" - kiedy nowe odcinki programu i co wiadomo o 3. sezonie?

Jolanta Waligóra
17.04.2019 09:57
The Voice Kids 3 - kiedy nowe odcinki programu i co wiadomo o 3. sezonie?
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy sezon 3. "The Voice Kids"? Choć oficjalna informacja o kontynuowaniu muzycznego programu nie została jeszcze ogłoszona, to już pojawiają się nieoficjalne szczegóły o "The Voice Kids 3". Sprawdzamy, co na tę chwilę wiadomo o 3. sezonie muzycznego show.

"The Voice Kids 3" - kiedy nowy sezon programu? Co wiadomo o kolejnych odcinkach muzycznego show? Kto zasiądzie w jury? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o 3. sezonie "The Voice Kids".

"The Voice Kids 3" - kiedy nowy sezon programu?

Informacji na temat tego, kiedy "The Voice Kids 3", szuka wielu fanów muzycznego programu. Niestety oficjalna informacja na temat kontynuowaniu show nie została jeszcze podana, ale możemy być prawie pewni, że powstanie sezon 3. "The Voice Kids". W końcu poprzednia seria okazała się ogromnym sukcesem, a prezes TVP Jacek Kurski przyznał, że program ten to strzał w dziesiątkę.

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media - nowe odcinki trafią na antenę TVP w styczniu 2020 roku. Jeśli tylko zostanie podana oficjalna informacja na temat tego, kiedy 3. sezon "The Voice Kids", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"The Voice Kids", 3. sezon - co wiadomo o nowych odcinkach?

Na razie informacje o "The Voice Kids 3" owiane są tajemnicą. Nie wiadomo zatem jeszcze, kto tym razem zasiądzie w jury i czy ponownie zobaczymy Cleo, Tomsona i Barona i Dawida Kwiatkowskiego. 

Przypominamy, że finał 2. edycji muzycznego programu odbył się w sobotę, 23 lutego. Zwyciężczynią została Ania Dąbrowska z grupy Cleo. Szczegółowe informacje na temat finalistki można znaleźć w linku poniżej.

» Ania Dąbrowska - The Voice Kids: kim jest zwyciężczyni programu? «

RadioZET.pl/JW