Zamknij

The Voice Kids 3 - kto wygrał finał 3. edycji programu? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA]

Karolina Piotrowska
22.02.2020 22:55
The Voice Kids 3 - kto wygrał finał 3. edycji programu? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA]
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER / East News

Kto wygrał The Voice Kids 3? Wyniki finału i zwycięzca kolejnej edycji programu to informacje, na które najbardziej czekają fani muzycznego show TVP2. W poniższym artykule zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące ostatniego odcinka, m.in. kto wygrał The Voice Kids 3, wyniki i kim jest zwycięzca.

The Voice Kids 3 - kto wygrał finał 3. edycji programu? Wyniki, zwycięzca i piosenka, która zajęła pierwsze miejsce w programie - te i wiele innych informacji o finale The Voice Kids 3 zebraliśmy w jednym miejscu. Sprawdzamy szczegóły, kto wygrał i kim jest zwycięzca ostatniego odcinka.

The Voice Kids 3 - kto wygrał finał 3. edycji programu? [WYNIKI]

Finał The Voice Kids 3 odbył się w sobotę, 22 lutego 2020 roku. Tradycyjnie ostatni odcinek programu będzie można było obejrzeć w TVP2 po godzinie 20.00.

O tym, kto wygrał The Voice Kids 3 dowiedzieliśmy się pod koniec finałowego odcinka. Zwycięzcą The Voice Kids 3 został Marcin Maciejczak. Tradycyjnie uczestnicy zaśpiewali znane przeboje, a także swoje autorskie single. Trenerzy wybrali po jednym zawodniku, który przeszedł do ostatecznej rundy. Wtedy właśnie został wyłoniony Marcin Maciejczak, zwycięzca The Voice Kids 3. Wygrał program dzięki głosom telewidzów, którzy mogli głosować  poprzez głosowanie SMS-owe.

Oto nazwiska wszystkich uczestników, którzy zaprezentowali się w finale The Voice Kids 3. Poniżej zamieszczamy szczegółową listę wraz z trenerami odpowiednich drużyn.

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego:

Drużyna Tomsona i Barona:

Drużyna Cleo:

The Voice Kids 3: finał programu już w sobotę. Kto wystąpi? [FINALIŚCI]

Kim jest zwycięzca The Voice Kids 3 i kto wygrał program?

Tuż po ogłoszeniu wyników The Voice Kids 3 i informacji o tym, kto wygrał program i kim jest zwycięzca, opublikowaliśmy tutaj szczegółowe informacje na ten temat. Marcin Maciejczak wygrał The Voice Kids 3 i został zwycięzcą trzeciej edycji programu.

Przypomnijmy, że nagrodą główną w programie The Voice Kids 3 jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł (w pierwszej edycji było to 40 000 zł).

RadioZET.pl/KP