Zamknij

The Voice Kids 4 - kiedy czwarta edycja programu i kiedy oglądać w TVP? [DATA]

20.10.2020 09:01
The Voice Kids 4 - kiedy czwarta edycja programu i kiedy oglądać w TVP? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/The Voice Kids Poland

Kiedy "The Voice Kids 4"? Dla wszystkich fanów muzycznego programu mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotycząca powstania czwartego sezonu show już zapadła i wiadomo, że format ten będzie kontynuowany. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "The Voice Kids 4" i kiedy oglądać, można znaleźć poniżej.

"The Voice Kids 4" - kiedy czwarta edycja muzycznego programu Telewizji Polskiej? Kiedy, o której godzinie i gdzie obejrzeć nowe odcinki? Co już wiadomo na temat kolejnych epizodów? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "The Voice Kids 4".

The Voice Kids 4 - kiedy czwarta edycja programu TVP? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy "The Voice Kids 4", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu muzyczny program Telewizji Polskiej cieszy się niesłabnącą popularnością. Jak podaje portal Wirtualne Media, trzecią edycję "The Voice Kids" oglądało średnio 2,48 mln osób, czyli o 410 tys. widzów więcej względem pokazywanej rok temu drugiej odsłony widowiska. TVP2 w czasie emisji programu była zdecydowanym liderem rynku.

Dla wszystkich fanów muzycznego programu mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotycząca powstania czwartego sezonu show już zapadła i wiadomo, że format ten będzie kontynuowany.

Jak informuje portal WirtualneMedia.pl, premiera "The Voice Kids 4" ma odbyć się w wiosennej ramówce 2021, a dokładniej 27 lutego.

The Voice Senior 2 - kiedy drugi sezon programu TVP i czy będzie nowa edycja? [DATA]

Kiedy oglądać The Voice Kids 4?

Wiele osób szuka także informacji na temat dni i godzin emisji "The Voice Kids 4". Bardzo możliwe, że nowe odcinki czwartej edycji muzycznego programu - tak samo jak poprzedni sezon - będzie można oglądać w soboty po godzinie 20:00. Jeśli tylko pojawią się oficjalne informacje na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

The Voice of Poland - 11. edycja: kiedy premiera nowej edycji programu?

Zagłosuj

Czekasz na "The Voice Kids Poland 4"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl