Zamknij

The Voice Kids 3 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Karolina Piotrowska
22.02.2020 17:55
The Voice Kids 3 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kiedy finał The Voice Kids 2020, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek 3. edycji programu? Już niedługo poznamy zwycięzcę, który otrzyma możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli gdzie, o której godzinie i kiedy finał The Voice Kids 3 i szczegóły ostatniego odcinka.

The Voice Kids - kiedy finał 2020, gdzie oglądać, o której godzinie i kto wystąpi? W ostatnim odcinku 3. edycji programu dowiemy się, kim jest zwycięzca, który otrzyma wyjątkową nagrodę w postaci możliwości wydania własnego singla. Poniżej zebraliśmy szczegóły dotyczące finału The Voice Kids 3.

The Voice Kids - FINAŁ: kiedy, gdzie oglądać i o której godzinie? [DATA]

Finał The Voice Kids 2020, czyli 3. edycji programu zgodnie z zapowiedziami odbędzie się już w drugiej połowie lutego. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to sobota, 22 lutego 2020 roku. Tradycyjnie finał The Voice Kids 3 będzie można obejrzeć w TVP2 po godzinie 20.00.

Nagrodą główną w programie The Voice Kids 3 jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł (w pierwszej edycji było to 40 000 zł).

The Voice Kids 3 - kto wygrał finał 3. edycji programu? [WYNIKI, ZWYCIĘZCA]

The Voice Kids 3 - kto wystąpi w finale, czyli w ostatnim odcinku? 

Tradycyjnie w finale The Voice Kids 3 uczestnicy śpiewają znane przeboje, a także swoje autorskie single. Trenerzy wybierają po jednym zawodniku, który przechodzi do ostatecznej rundy. Wówczas wyłaniany jest zwycięzca, którego wybierają telewidzowie poprzez głosowanie SMS-owe.

Znamy już nazwiska uczestników, którzy zaprezentują swoje finałowe występy w The Voice Kids 3. Poniżej zamieszczamy szczegółową listę wraz z trenerami odpowiednich drużyn.

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego:

Drużyna Tomsona i Barona:

Drużyna Cleo:

The Voice Kids 3: finał programu już w sobotę. Kto wystąpi? [FINALIŚCI]

Wszystkie odcinki The Voice Kids 3 można było oglądać w TVP2 w każdą sobotę po godzinie 20.00. Odcinki 3. sezonu The Voice Kids są również dostępne w internecie - na platformie TVP VOD. W 1. edycji program wygrała Roksana Węgiel, w 2. edycji - Ania "AniKa" Dąbrowska.

RadioZET.pl/KP