Zamknij

The Voice Senior 2 - kiedy druga edycja programu TVP i czy będzie? [DATA]

20.10.2020 08:49
The Voice Senior 2 - kiedy drugi sezon programu TVP i czy będzie nowa edycja? [DATA]
fot. Youtube/The Voice of Poland

Kiedy 2. edycja "The Voice Senior"? Informacji na temat nowych odcinków popularnego muzycznego programu TVP szuka wielu fanów tego formatu. Nic dziwnego, w końcu show już od pierwszego odcinka cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "The Voice Senior 2" i czy będzie drugi sezon programu.

"The Voice Senior 2" - DATA: kiedy drugi sezon programu TVP? Czy w ogóle będzie nowa seria muzycznego show? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. edycja "The Voice Senior".

The Voice Senior 2 - czy będzie druga edycja programu TVP?

Informacje na temat tego, kiedy 2. edycja "The Voice Senior" i czy w ogóle będzie nowy sezon popularnego programu TVP, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu nowe muzyczne show już od pierwszego odcinka cieszy się dużym zainteresowaniem i wzbudza niemałe emocje wśród fanów tego formatu. Jak podaje portal Wirtualne Media, "The Voice Senior" jest hitem TVP2. Pierwszą edycję muzycznego show po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 2,81 mln osób. TVP2 w czasie emisji programu jest zdecydowanym liderem rynku zarówno w grupie 4+, jak i komercyjnej 16-49.

Nic więc dziwnego, że - jak podaje portal Wirtualne Media - decyzja dotycząca kontynuacji muzycznego show została podjęta i powstanie 2. sezon "The Voice Senior".

The Voice Senior, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu?

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat tego, kiedy "The Voice Senior 2". Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualne Media, 2. sezon muzycznego programu Telewizji Polskiej ukaże się pod koniec 2020 roku, a dokładniej w grudniu. Prawdopodobnie zatem castingi ruszą w pierwszej połowie roku.

AKTUALIZACJA 19.10.2020- Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, TVP podjęła decyzję o przesunięciu premiery "The Voice Senior 2". Druga edycja programu zostanie wyemitowana w styczniu 2021 roku, a nie jak wcześniej planowano w grudniu 2020 roku.

Bardzo możliwe, że skład jury w "The Voice Senior 2" nie zmieni się i ponownie w tych rolach pojawią się: Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk.

Przypomnijmy, że długo wyczekiwany finał pierwszej edycji "The Voice Senior" odbył się w sobotę, 28 grudnia 2019 roku. To właśnie wtedy ośmiu wokalistów powalczyło o tytuł najlepszego głosu w Polsce, nagrodę w wysokości 50 tys. zł oraz wycieczkę wartą 30 tys. zł.

Zagłosuj

Czekasz na drugi sezon programu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl