Zamknij

The Voice Senior - CASTING: kiedy, gdzie się odbędzie i jak się zgłosić?

Jolanta Waligóra
07.05.2019 12:44
The Voice Senior - CASTING: kiedy, gdzie się odbędzie i jak się zgłosić?
fot. Youtube

Casting do "The Voice Senior" odbędzie się już w maju - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Przesłuchania do nowego programu TVP przeprowadzane będą w Warszawie, a udział w nich mogą wziąć wszystkie osoby starsze, które ukończyły określony rok życia. Szczegółowe informacje o castingach do "The Voice Senior" można znaleźć poniżej.

"The Voice Senior" - CASTINGI: kiedy odbędą się przesłuchania w Warszawie? Gdzie będą mieć miejsce? Jak się zgłosić? Kto może wziąć udział w przesłuchaniach? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o castingach do "The Voice Senior" 2019.

The Voice Senior - CASTING: kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w przesłuchaniach do nowego programu - pojawiła się oficjalna informacja na temat daty i miejsca castingu do "The Voice Senior". Przesłuchanie odbędzie się w poniedziałek, 13 maja w Warszawie. Casting przeprowadzony zostanie w budynku TVP przy ul. Woronicza 17 w bloku F. Rejestracja uczestników odbywać się będzie w godzinach 10:00 - 18:00.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "The Voice Senior"?

Liczba głosów:

The "Voice Senior" ma być kolejną odsłoną programu "The Voice", po "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". "Voice", w którym występują jedynie seniorzy,  będzie można oglądać już niebawem w kilku krajach Europy m.in. w Holandii, Belgii i Niemczech. Do tego grona ma także dołączyć Polska. Data premiery "The Voice Senior" nie została jeszcze ogłoszona. Z kolei w jury nowego programu TVP, według pierwszych spekulacji pojawiających się w mediach, zasiądą najprawdopodobniej Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. 

The Voice Senior - kiedy premiera programu TVP? [JURY, ZASADY]

Casting do The Voice Senior - kto może się zgłosić i co trzeba przygotować?

Na casting do "The Voice Senior" może zgłosić się każdy, kto spełni podstawowy warunek, tj. ukończy 60 lat. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w przesłuchaniu, muszą przygotować dwie piosenki (koniecznie covery). Można zaśpiewać je a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu.

Wszystkim, którzy zdecydują się na udział w castingu do "The Voice Senior", życzymy powodzenia!

RadioZET.pl/JW