Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Voice Senior: kiedy premiera programu TVP? [JURY, ZASADY]

16.04.2019 10:00

The Voice Senior w Polsce? Wiele wskazuje na to, że niebawem w TVP zostanie pokazana polska edycja wokalnego talent show dla seniorów. Znane są już nazwiska osób, które najprawdopodobniej zasiądą w jury, a już niedługo producent może podać datę premiery. Sprawdzamy co wiadomo o The Voice Senior Polska.

The Voice Senior: kiedy premiera programu TVP? [JURY, ZASADY] fot. Bartosz KRUPA/East News

The Voice Senior : kiedy premiera? Kto zasiądzie w jury? Jakie są zasady programu? Kiedy The Voice Senior będzie można obejrzeć w TVP? Odpowiedzi na pytania dotyczące muzycznego talent show znajdziecie poniżej.

>> Zarobki jurorów „The Voice Kids” i „The Voice of Poland”. Znamy kwoty!
 

The Voice Senior: zasady

The Voice Senior ma być kolejną odsłoną programu The Voice, po The Voice of Poland i The Voice Kids. Voice, w którym występują jedynie seniorzy,  będzie można oglądać już niebawem w kilku krajach Europy: m.in. w Holandii, Belgii i Niemczech. Do tego grona ma także dołączyć Polska. Zasady The Voice Senior są proste: warunkiem udziału w programie będzie ukończenie 60 roku życia.

>> The Voice of Poland 10: kiedy i czy będzie nowa edycja? Są pierwsze informacje!

The Voice Senior: jury. Kto będzie w jury programu TVP?

W jury The Voice Senior, według pierwszych spekulacji pojawiających się w mediach, zasiądą najprawdopodobniej Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Ostatnich trzech artystów pracowało już w The Voice Poland. Michał Szpak od 2017 roku jest jurorem programu, za to Piekarczyk i Piaseczny pracowali w show TVP w ostatnich czterech edycjach.

The Voice Senior: będzie pierwsza polska edycja? Pojawiły się nazwiska jurorów

Zagłosuj

Obejrzysz The Voice Senior, jeśli pojawi się w TVP?

Kiedy premiera The Voice Senior?

Data premiery The Voice Senior nie została jeszcze ogłoszona. Póki co, TVP nie podało nawet oficjalnie, że taki program faktycznie powstanie. Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie pogłosek medialnych, a także zapowiedzi dotyczące składu jury, daty premiery i zasad programu.

RadioZET.pl/PZ

Oceń