Zamknij

The Voice Senior - kto wygrał finał programu? [ZWYCIĘZCA, FINAŁ 28.12.2019]

Jolanta Waligóra
28.12.2019 23:00
The Voice Senior - kto wygra finał programu? [ZWYCIĘZCA, FINAŁ 28.12.2019]
fot. Youtube/The Voice of Poland

Kto wygrał "The Voice Senior"? Finał programu TVP odbył się w sobotę, 28 grudnia 2019 roku. To właśnie wtedy poznaliśmy długo wyczekiwanego wielkiego zwycięzcę pierwszej edycji muzycznego show. Szczegółowe informacje na temat tego, kto wygrał "The Voice Senior", można znaleźć poniżej.

Finał "The Voice Senior" - kto wygrał? Kto został zwycięzcą pierwszej edycji programu TVP i kim jest zwycięzca? Kiedy odbył się finał show? Po ogłoszeniu zwycięzcy "The Voice Senior" 28 grudnia 2019, artykuł zostanie zaktualizowany.

The Voice Senior - kto wygrał finał? [ZWYCIĘZCA 28.12.2019]

Wiemy już, kto wygrał "The Voice Senior". Długo wyczekiwany wielki finał programu odbył się w sobotę, 28 grudnia 2019 roku. Ostatni odcinek muzycznego show wyemitowano o godzinie 20:05 w TVP2. To właśnie wtedy poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji programu. Siostry Szydłowskie zostały zwyciężczyniami "The Voice Senior".

The Voice Senior: Siostry Szydłowskie wygrały pierwszą polską edycję [WYNIKI FINAŁU]

The Voice Senior 2 - kiedy drugi sezon programu TVP i czy będzie nowa edycja? [DATA]

Przypomnijmy, że nowy program "The Voice Senior" można było oglądać od początku grudnia. Muzyczne show liczyło zaledwie sześć epizodów, które można było oglądać co tydzień, w każdą sobotę po godzinie 20:00 w Telewizji Polskiej. Program podzielony został na trzy etapy - na początku odbywały się przesłuchania w ciemno, następnie miały miejsce półfinały, w których znalazło się 16 uczestników, a 28 grudnia odbył się finał, do którego awansowało 8 wykonawców. Jurorami pierwszej edycji muzycznego show zostali: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

Finał The Voice Senior - kto wygrał i kto został zwycięzcą programu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, o tym, kto wygra finał "The Voice Senior" dowiedzieliśmy się 28 grudnia 2019. Zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji zostały siostry Szydłowskie. Podczas finału o tytuł najlepszego głosu w Polsce, nagrodę w wysokości 50 tys. złotych i wycieczkę wartą 30 tys. złotych, rywalizowały z siedmioma uczestnikami.

The Voice Senior: lista finalistów. Kto wystąpił w finale programu? [UCZESTNICY] 

Zagłosuj

Kto powinien wygrać finał "The Voice Senior"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW