Zamknij

The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Karolina Piotrowska
30.11.2019 12:54
The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?
fot. TRICOLORS/East News

Kiedy finał The Voice of Poland 10, gdzie oglądać i kto powalczy o zwycięstwo w ostatnim odcinku programu? W półfinale zmierzy się ośmiu uczestników, z których zostaną wyłonieni finaliści. W ostatnim etapie o wygraną rywalizować będą 4 osoby. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o tym, gdzie, o której godzinie i kiedy finał The Voice of Poland 10 oraz szczegóły ostatniego odcinka.

The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Do końca programu pozostało już niewiele czasu, dlatego sprawdzamy, kiedy finał The Voice of Poland 2019, gdzie oglądać na żywo ostatni odcinek, kiedy, o której godzinie oraz co będzie można w nim zobaczyć.

The Voice of Poland 10: lista finalistów. Kto wystąpi w finale w sobotę?

The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy ostatni odcinek programu?

Wiemy już, kiedy w telewizji pojawi się ostatni odcinek jednego z najchętniej oglądanych programów TVP i znamy już oficjalną datę. Finał The Voice of Poland 10 został zaplanowany na sobotę, 30 listopada 2019 roku. W ostatnim odcinku o zwycięstwo powalczy już tylko czwórka uczestników, którzy zostaną wyłonieni w półfinale w sobotę, 23 listopada.

W półfinale zmierzą się:

  • z drużyny Margaret: Stanisław Ślęzak i Tadeusz Seibert (finalista)

Tadeusz Seibert - kim jest finalista "The Voice of Poland"? [WIEK, WZROST, INSTA]

  • z drużyny Kamila Bednarka: Kasjan Cieśla i Damian Kulej (finalista)

Damian Kulej - kim jest finalista The Voice of Poland? [WIEK, INSTA]

  • z drużyny Michała Szpaka: Daria Reczek (finalistka) i Jakub Dąbrowski

Daria Reczek: kim jest finalistka Voice of Poland 10? [WIEK, INSTAGRAM, FACEBOOK, BITWA]

  • z drużyny Tomsona i Barona: Alicja Szemplińska (finalistka) i Bartek Deryło

Alicja Szemplińska - kim jest finalistka The Voice of Poland? [WIEK, INSTA]

Gdzie i o której godzinie oglądać finał The Voice of Poland 2019?

Ostatni odcinek, czyli finał The Voice of Poland 10 będzie można oglądać w TVP2 po godzinie 20.00. Wszystkie poprzednie odcinki, które były emitowane w telewizji, są dostępne na platformie VOD.tvp.pl. Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych programu udostępniane są również dodatkowe materiały, które nie pojawiają się na antenie.

Premiera The Voice of Poland 10 miała miejsce w sobotę, 7 września 2019 roku. Od tego dnia program można było oglądać w każdą sobotę tradycyjnie w TVP 2. W dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" o wyborze najlepszego głosu w Polsce decydowali trenerzy - MargaretKamil BednarekMichał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice of Poland - kto wygra 10. edycję programu? [FINAŁ 2019, ZWYCIĘZCA]

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentowały swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu - Przesłuchań w Ciemno.

RadioZET.pl/KP