Zamknij

The Voice of Poland 10 - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 21.09? WYJAŚNIAMY

Karolina Piotrowska
18.09.2019 14:08
The Voice of Poland 10 - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 21.09? WYJAŚNIAMY
fot. Youtube / The Voice of Poland

Dlaczego nie ma The Voice of Poland 10 w telewizji w sobotę, 21 września? W tym tygodniu odcinki nie zostaną wyemitowane w telewizji zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wyjaśniamy, dlaczego tym razem nie obejrzymy The Voice of Poland 10 w telewizji i kiedy nastąpi emisja kolejnego odcinka.

The Voice of Poland 10 - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 21.09? Wyjaśniamy i sprawdzamy, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki programu na żywo.

The Voice of Poland 10 - kiedy w TV i o której godzinie emisja nowego odcinka?

Dlaczego nie ma "The Voice of Poland 10" 21.09?

W ten weekend, a dokładnie w sobotę, 21 września w telewizji miały pojawić się jedne z ostatnich odcinków z przesłuchań w ciemno programu "The Voice of Poland 10". Dlaczego emisja została przesunięta? Powodem jest transmisja z koncertu Roztańczony PGE Narodowy.

Roztańczony Narodowy 2019 - gwiazdy, bilety, data. Kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM]

Roztańczony Narodowy 2019 odbędzie się w sobotę, 21 września. Kolejna edycja imprezy, na której wystąpią największe gwiazdy disco polo, tradycyjnie będzie mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie. Początek koncertów zaplanowany jest na godzinę 18:00. Początek transmisji został zaplanowany po godzinie 20.

The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

The Voice of Poland 10 - kiedy kolejny odcinek?

Program "The Voice of Poland" wróci na antenę w kolejnym tygodniu. Kolejny odcinek z przesłuchań w ciemno będzie można obejrzeć w sobotę, 28 września 2019 roku. Tego dnia wyemitowane zostaną 2 odcinki The Voice of Poland 10 - około godziny 20.05 i 21.10.

Premiera The Voice of Poland 10 miała miejsce w sobotę, 7 września. Od tego dnia program będzie można oglądać w każdą sobotę tradycyjnie w TVP 2. W dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" o wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują trenerzy - Margaret, Kamil BednarekMichał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice of Poland 10 - DRUŻYNY: lista uczestników i ich trenerów w nowej edycji

Zagłosuj

Czy oglądasz The Voice of Poland 10?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP