Zamknij

The Voice of Poland 10 - kiedy w TV i o której godzinie emisja nowego odcinka?

Karolina Piotrowska
18.09.2019 14:12
The Voice of Poland 10 - kiedy w TV i o której godzinie emisja nowego odcinka?
fot. mat. prasowe

Kiedy emisja The Voice of Poland 10 i o której godzinie można oglądać odcinki z nowego sezonu programu? Sprawdzamy najważniejsze informacji dla jednego z najpopularniejszych programów muzycznych, czyli m.in. kiedy oglądać The Voice of Poland w telewizji.

The Voice of Poland 10 - kiedy w TV i o której godzinie emisja nowego odcinka? Sprawdzamy najczęściej wyszukiwane frazy dotyczące jubileuszowej edycji programu TVP, czyli The Voice of Poland 10 - kiedy leci w telewizji, o której godzinie i ile odcinków można obejrzeć i inne ważne informacje dla fanów.

The Voice of Poland 10 - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać?

Kiedy leci The Voice of Poland 10 i kiedy oglądać w TV?

Premiera The Voice of Poland 10 miała miejsce w sobotę, 7 września. Od tego dnia program będzie można oglądać w każdą sobotę tradycyjnie w TVP 2. W dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" o wyborze najlepszego głosu w Polsce zadecydują trenerzy - Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

The Voice of Poland 10 - o której godzinie i ile odcinków?

W pierwszych dwóch tygodniach podczas Przesłuchań w Ciemno emitowane są 3 odcinki The Voice od Poland 10 pod rząd. Każdy z nich rozpoczyna się odpowiednio około godziny 20.05, 21.00 i 21.50. Program kończy się około 23.20. Od soboty, 28 września emitowane będą po 2 odcinki The Voice of Poland 10 - około godziny 20.05 i 21.10.

The Voice of Poland 10 - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 21.09? WYJAŚNIAMY

W sobotę, 21 września program nie będzie emitowany. Powodem jest transmisja z koncertu Roztańczony PGE Narodowy. 

Roztańczony Narodowy 2019 - gwiazdy, bilety, data. Kto wystąpi i kiedy? [PROGRAM]

Jubileuszowa edycja muzycznego show TVP2 okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Na precastingach pojawiło się ponad 2000 osób! Spośród nich wyłoniono prawie 100 osób, które zaprezentują swój wokalny talent podczas pierwszego etapu programu - Przesłuchań w Ciemno.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP