Zamknij

The Voice of Poland 9. edycja: castingi 2018 - do kiedy i jak się zgłosić?

Redakcja
12.04.2018 11:20
The Voice of Poland 9. edycja: castingi 2018 - do kiedy i jak się zgłosić?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"The Voice of Poland 9" już wkrótce w telewizji! W związku z tym przez cały kwiecień będą trwały internetowe castingi do programu. Od kiedy do kiedy dokładnie i w jaki sposób się zgłosić? Odpowiadamy na najważniejsze pytania zadawane przez internautów.

Castingi do edycji 9. "The Voice of Poland" ruszyły! Jak przebiegają i w jaki sposób zgłosić się do programu? Przedstawiamy najważniejsze informacje. 

» Juwenalia 2018: Warszawa - koncerty. Kto wystąpi na scenie? [ARTYŚCI] «

The Voice of Poland 2018: castingi do 9. edycji - do kiedy i jak się zgłosić?

Jak się zgłosić na internetowy casting "The Voice of Poland 9"? To pytanie zadaje sobie wielu zdolnych wokalistów, którzy chcą zaprezentować swój talent podczas Przesłuchań w ciemno, a następnie zawalczyć o tytuł "Najlepszego głosu w Polsce". Aby zgłosić się do programu, należy spełnić określone wymagania. Oto one:

1. Nagrać cover w języku polskim lub w języku angielskim (filmy niestudyjne, plik mov bądź mp4).

2. Napisać kilka słów o sobie.

3. Załączyć swoje dane kontaktowe, tj. adres, telefon, e-mail.

4. Wysłać zgłoszenie na adres e-mail - przesluchania@rochstar.tv

Zgłoszenia do programu "The Voice of Poland 9" przyjmowane będą do poniedziałku, 30 kwietnia. Przypominamy, że poprzednią edycję wygrała Marta Gałuszewska, która była w drużynie Michała Szpaka. Oprócz niego, w jury "The Voice of Poland 8" zasiadali: Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska oraz duet Baron i Tomson. Program natomiast prowadzili Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

» The Voice of Poland 2018 - kiedy oglądać 9. edycję programu w telewizji?

Bez tytułu

The Voice of Poland 9: kiedy nowa edycja programu?

Na pytanie, kiedy "The Voice of Poland 9", poszukuje odpowiedzi wielu fanów programu. Niestety nie została podana jeszcze dokładna data nowej edycji show. Prawdopodobnie jednak program zadebiutuje w 2018 roku, w jesiennej ramówce TVP. Czy zmieni się jury "The Voice of Poland 9"? Odpowiedzi możemy oczekiwać już niebawem!

RadioZET.pl/JW