Zamknij

The Voice of Poland - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 10.11? WYJAŚNIAMY

Redakcja
10.11.2018 11:30
The Voice of Poland - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 10.11? WYJAŚNIAMY
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dlaczego nie ma The Voice of Poland w telewizji w sobotę, 10 listopada? W tym tygodniu odcinek nie zostanie wyemitowany w telewizji zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wyjaśniamy, dlaczego tym razem nie obejrzymy The Voice of Poland w telewizji i kiedy nastąpi emisja kolejnego odcinka.

The Voice of Poland - dlaczego nie ma odcinka w sobotę, 10.11? Wyjaśniamy i sprawdzamy, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki programu na żywo.

Dlaczego nie ma The Voice of Poland 10.11?

W ten weekend, a dokładnie w sobotę 10 listopada miał pojawić się pierwszy odcinek na żywo programu "The Voice of Poland". Dlaczego emisja została przesunięta? W tym samym czasie na TVP1 odbędzie się transmisja Koncertu dla Niepodległej.

Podczas koncertu wystąpi kilkudziesięciu znakomitych artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne. Na scenie wystąpią m.in.: Krystyna Prońko, Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Marek Piekarczyk, Natalia Szroeder, Damian Ukeje, Natalia Sikora, SBB, LUC, sopranistka Aleksandra Kurzak, skrzypek jazzowy Adam Bałdych i Warszawskie Kombo Taneczne - Jan Młynarski.

Będziemy mogli usłyszeć utwory zarówno z czasu dwudziestolecia międzywojennego, jak i okresu II wojny światowej czy lat 60. ubiegłego wieku. Pojawią się także przeboje przedwojennej muzyki filmowej, ery polskiego rocka oraz pieśni legionowe. Występom artystów towarzyszyć będą inscenizacje i filmy nawiązujące do polskiej historii i kultury. Koncert dla Niepodległej 2018 zakończy się wspólnym wykonaniem Mazurka Dąbrowskiego - jako przedsmak akcji Niepodległa do Hymnu.

» Koncert dla Niepodległej 2018 - transmisja: kiedy oglądać na żywo w TV?

The Voice of Poland - kiedy kolejny odcinek?

Program "The Voice of Poland" wróci na antenę w kolejnym tygodniu. Pierwszy odcinek na żywo będziemy mogli obejrzeć już 17 listopada 2018 roku. Producenci postanowili również, że w tym odcinku odpadnie po dwóch uczestników z każdej drużyny.

W odcinkach na żywo wystąpi czteroosobowa drużyna Grzegorza Hyżego w składzie: Aleksandra Tocka, Nicole Kulesza, Natalia Capelik-Muianga i Ania Deko, drużyna Patrycji Markowskiej: Gosia Pauka, Dawid Dubajka, Maksymilian Łapiński i Marcin Sójka, drużyna Michała Szpaka: Natalia Smagacka, Wioleta Markowska, Natalia Zastępa i Izabela Szafrańska, drużyna Piotra Cugowskiego: Maksymilian Kwapień, Mario Szaban, Aleksandra Smerechańska i Diana Ciecierska.

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo - dlaczego nie ma odcinka w sobotę 10.11? 

RadioZET.pl/KP