Zamknij

"The Walking Dead" S08E09 online: kiedy premiera drugiej części sezonu?

Redakcja
26.02.2018 12:41
The Walking Dead Karl koniec podróży
fot. screen

S08E09 "The Walking Dead" online i w telewizji dostępny będzie za kilka dni. W drugiej części ósmego sezonu fanów czeka wielkie zaskoczenie. Zginie jedna z kluczowych postaci. Kiedy premiera nowego odcinka "Żywych trupów" i co się w niej wydarzy? Oto zwiastun i spojlery S08E09 "The Walking Dead". Czytasz na własną odpowiedzialność.

Dziewiąty odcinek ósmego sezonu "The Walking Dead" już wkrótce online i w TV. Do premiery pozostało coraz mniej czasu. Kiedy dokładnie premiera i czego spodziewać się w kolejnych epizodach?

W ostatnim odcinku przed przerwą okazało się, że Carl Grimes jest poważnie ranny. Przez długie tygodnie producenci kazali fanom czekać na zakończenie tego wątku, choć pojawiały się różne teorie fanów, którzy wierzyli w to, że bohater jednak cudownie ozdrowieje. Niektórzy wierzyli, że jest możliwy taki zwrot akcji, z jakim spotkaliśmy się przy okazji ataku zombie na Glenna. Zdawało się wtedy, że Glenn zostaje pożarty przez mordercze stado, jednak okazało się potem, że przykrył się innym ciałem i uniknął śmierci - która spotkała go dopiero z ręki Negana.

Carl Grimes nie żyje. Jak zginie syn Ricka?

Niestety, fani Carla będą zasmuceni. Okazuje się bowiem, że chłopak nie ma szans na uratowanie życia. Poważnie ugryziony powolnie umiera. W jednej ze scen widzimy jak Carl rozmawia z Rickiem o tym, że to on musi odebrać sobie życie. Ojciec i syn żegnają się, a potem słyszymy już tylko strzał i widzimy, jak Rock i Michonne kopią grób. Carl Grimes nie żyje... Opublikowane zostało specjalne wideo, zatytułowane "Koniec podróży Karla". Możemy w nim zobaczyć, jak zmieniał się i dorastał bohater.

Co jeszcze wydarzy się w S09E08 "The Walking Dead"? Będziemy świadkami dalszej walki ze Zbawcami i okrutnym Neganem.

"The Walking Dead" S08E09 online: gdzie i kiedy oglądać?

Oficjalna premiera serialu w Polsce odbędzie się w poniedziałek 5 marca 2018 roku - dzień po amerykańskiej premierze. Epizody będzie można oglądać w każdy poniedziałek na kanale FOX. Godziny emisji "The Walking Dead" nie zmieniają się. S08E09 w TV będzie można zobaczyć o 22.00.

Przed premierą warto zobaczyć także oficjalny zwiastun kolejnej części 8. sezonu "The Walking Dead".

"Żywe trupy "- zwiastun nowego odcinka

RadioZET.pl/SA