Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

The Walking Dead - gdzie oglądać legalnie online 8 sezonów serialu?

01.03.2019 15:41

Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki z 8 sezonów "The Walking Dead" legalnie online? Od dziś wielbiciele tego serialu, którzy chcą nadrobić zaległości, mogą oglądać go m.in. na Netflix! Sprawdzamy szczegóły.

The Walking Dead - gdzie oglądać legalnie online 8 sezonów serialu? fot. Youtube/TW

Gdzie oglądać "The Walking Dead" legalnie i online? Czy w sieci są już dostępne wszystkie odcinki serialu? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy zastanawiają się, gdzie obejrzeć 8 sezonów "The Walking Dead" legalnie i online.

"The Walking Dead" - gdzie oglądać legalnie online?

Od 1 marca 2019 roku wszystkie odcinki "The Walking Dead" można oglądać legalnie online na platformie Netflix. Ta wiadomość na pewno ucieszy szczególnie tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się ze serialem, a chcą to zrobić i mają wykupiony pakiet Netflix. 

» Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Serial opowiada o grupie ludzi, która stara się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Większość bohaterów mieszka w okolicy Atlanty w Stanach Zjednoczonych. Ich celem jest szukanie schronienia i ucieczka od wygłodniałych zombie. Szwendacy ("walkers") atakują każdą żywą istotę, a ich ugryzienie staje się śmiertelne i prowadzi do przemiany w bezwzględne zombie. Grupa ocalałych stara się utrzymać przy życiu i stawić czoła trudnym sytuacjom w kontakcie z innymi ludźmi. Na czele gromady stoi policjant Rick Grimes (Andrew Lincoln). Mężczyzna obudził się w świecie opanowanym przez szendaczy. Teraz musi dostosować się do nowej rzeczywistości i pomóc pozostałym.

» The Walking Dead S09E01 online - gdzie oglądać 1. odcinek 9. sezonu?

Gdzie oglądać "The Walking Dead" legalnie online oprócz Netflixa? 

Oprócz Netflixa, "The Walking Dead" można obejrzeć legalnie online także na platformie Player.pl. Tam również dostępne są wszystkie odcinki z 8 sezonów serialu. 

Warto także wiedzieć, że jakiś czas temu na profilu "The Walking Dead" na Twitterze pojawił się krótki filmik zapowiadający kolejne odcinki wraz z datą premiery. Wiadomo już, że 10. sezon serialu "The Walking Dead" trafi na ekrany w październiku 2019 roku. 

» "The Walking Dead", sezon 10 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo?

"The Walking Dead" to amerykański serial stworzony przez Franka Darabonta. W obsadzie znaleźli się, m.in. Andrew Lincoln, Norman Reedus, Laurie Holden i Melissa McBride. Serial otrzymał nominację do Złotego Globu i nagród telewizyjnych Emmy.

RadioZET.pl/KP

Oceń
Tagi