Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"The Walking Dead", sezon 10 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo?

06.02.2019 12:29

Kiedy sezon 10. "The Walking Dead"? Data premiery nowej serii serialu została ogłoszona - kolejne odcinki będzie można oglądać jeszcze w 2019 roku. Pojawiła się nawet krótka zapowiedź nowej serii. Sprawdzamy, co już wiadomo o 10. sezonie "The Walking Dead".

"The Walking Dead", sezon 10 - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? fot. Youtube/TW

"The Walking Dead", 10. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy powrócą znani bohaterowie? Czy zobaczymy nowe twarze? O czym będzie nowa seria? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy informacje o 10. sezonie "The Walking Dead".

"The Walking Dead", sezon 10 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Informacji na temat tego, kiedy 10. sezon "The Walking Dead" szuka wielu fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Dla wszystkich osób, które chcą śledzić dalsze losy bohaterów, mamy dobrą wiadomość. Na profilu "The Walking Dead" na Twitterze pojawił się krótki filmik zapowiadający kolejne odcinki wraz z datą premiery. Wiadomo, że 10. sezon serialu "The Walking Dead" trafi na ekrany w październiku 2019 roku.

Nie została jednak podana informacja na temat tego, kiedy dokładnie będzie można oglądać S10E01 "The Walking Dead". Jeśli tylko pojawi się taka informacja, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

» The Walking Dead - gdzie oglądać legalnie online 8 sezonów serialu?

"The Walking Dead", 10. sezon - co wiadomo o nowej serii?

Niestety niewiele jeszcze wiadomo na temat nowej serii serialu. W sieci pojawił się jednak krótki zwiastun 10. sezonu "The Walking Dead". W zapowiedzi widzimy tzw. Szeptaczy, czyli nowych wrogów głównych bohaterów. To ludzie, którzy przebierają się za zombie, dzięki czemu mogą żyć, nie martwiąc się, że żywe trupy ich dopadną. Najprawdopodobniej oznacza to, że wątek Szeptaczy nie zostanie zakończony w kolejnych odcinkach 9. serii, a kontynuowany będzie także w 10. sezonie.

RadioZET.pl/JW

Oceń