Zamknij

The Wall - Wygraj Marzenia w TVP. Kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

Redakcja
22.09.2017 08:00
Ściana - The Wall: teleturniej w TVP. Kiedy i gdzie oglądać online i w TV
fot. Youtube / The Wall

"The Wall. Wygraj Marzenia" - gdzie i kiedy oglądać "The Wall" online i w TV? Teleturniej do tej pory zdobył uznanie wśród widzów w USA, Hiszpanii, Francji i innych krajach. Teraz trafił on także do polskiej ramówki telewizyjnej, a uczestnicy programu będą mieli szansę wygrać ponad milion złotych. Sprawdzamy informacje o emisji "The Wall: Wygraj marzenia" online i w telewizji.

"The Wall" w TV i online - gdzie i kiedy oglądać? "Ściana" to nowy teleturniej, który będzie miał swoją premierę w Polsce. Sprawdzamy informacje o emisji premierowego odcinka programu w nowej jesiennej ramówce telewizyjnej.

"The Wall" w TV. Kiedy i gdzie oglądać?

Polska wersja programu "The Wall" będzie emitowana przez telewizję TVP na kanale TVP1. Pierwszy odcinek został zaplanowany na piątek, 22 września 2017. Program będzie miał premierę o godzinie 20.25. Cała seria ma liczyć 14 odcinków, a każdy z nich ma trwać około 42 minuty.

Kiedy i gdzie oglądać "The Wall: Wygraj marzenia" online?

Odcinki programu "The Wall" online będą dostępne na platformie vod.tvp.pl. Zostaną one opublikowane w internecie po każdej premierze teleturnieju w telewizji.

The Wall to teleturniej emitowany przez amerykańską stację NBC od 19 grudnia 2016 r. Prowadzącym programu jest Chris Hardwick, a w polskiej wersji gospodarzem będzie Paweł Orleański. Teleturniej mogli oglądać również mieszkańcy Australii, Kanady, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii.

RadioZET.pl/KP

Co to jest wideorejestrator?