Zamknij

Tik Tok - WIEK: od ilu lat można założyć konto i od jakiego wieku można korzystać?

Karolina Piotrowska
25.02.2020 17:00
Tik Tok - WIEK: od ilu lat można założyć konto i od jakiego wieku można korzystać?
fot. Shutterstock

Aplikacja Tik Tok w ostatnim czasie zdobywa wśród młodych osób bardzo dużą popularność. Wiele osób, które na co dzień z niej korzystają, a przede wszystkim rodzice najmłodszych użytkowników zastanawiają się, od ilu lat można założyć konto na Tik Tok i od jakiego wieku można prowadzić profil. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na ten temat.

Tik Tok - WIEK: od ilu lat można założyć konto i od jakiego wieku można korzystać? Poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły, m.in. od ilu lat można założyć konto na Tik Tok, od jakiego wieku można korzystać z aplikacji i inne ważne informacje dla użytkowników i rodziców. Oprócz tego sprawdzamy także, jaki jest regulamin aplikacji Tik Tok i wiek, od którego można z niej korzystać.

Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok?

Tik Tok - WIEK: od ilu lat można założyć konto?

Jak czytamy w regulaminie aplikacji Tik Tok, wiek, od którego można korzystać z platformy to minimum 13 lat i więcej. Korzystając z aplikacji użytkownik potwierdza, że jego wiek odpowiada tym warunkom. W przypadku stwierdzenia, że użytkownik ma poniżej 13 lat, jego konto zostanie zamknięte.

Tik Tok - jak usunąć konto w aplikacji? Prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku

Od jakiego wieku można korzystać z Tik Tok?

Odpowiedź na podobne pytanie, czyli od jakiego wieku można korzystać z Tik Tok, jest taka sama, jak w przypadku pytania "od ilu lat można założyć konto w aplikacji". Użytkownik może zamieszczać własne materiały, a także oglądać filmy innych osób aktywnych na platformie od 13. roku życia.

Piosenki z Tik Tok 2020 - tytuły, trendy, nazwy i polskie piosenki na Tik Toku

Tik Tok to aplikacja mobilna umożliwiająca tworzenie i udostępnianie krótkich materiałów wideo. Główna funkcjonalność aplikacji polega na możliwości wysyłania bardzo krótkich (do 15 sek.) materiałów wideo, w założeniu treścią zbliżonych do teledysków muzycznych.

RadioZET.pl/KP