Zamknij

Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok?

Jolanta Waligóra
25.02.2020 15:41
Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok?
fot. PIXABAY

Co to jest Tik Tok i jak działa? Aplikacja Tik Tok zastąpiła popularną Musical.ly, a zasady jej działania są niemal identyczne. Jest to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie - w 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. Szczegółowe informacje o aplikacji Tik Tok zamieszczamy poniżej.

Tik Tok - co to jest za aplikacja, która zastąpiła Musical.ly? Jak działa? Na czym polega? Kto z niej korzysta? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o popularnej aplikacji Tik Tok.

Jak usunąć konto na Instagramie? 

Tik Tok - co to jest za aplikacja, która zastąpiła Musical.ly?

Informacji na temat tego, co to jest Tik Tok, szuka wiele osób, które nie miały jeszcze okazji skorzystać z aplikacji. Tik Tok to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. W 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. 

Tik Tok to aplikacja, która zastąpiła popularną Musical.ly - w 2017 roku Musical.ly zostało przejęte przez właściciela aplikacji Tik Tok, czyli chińską firmę Bytedance. W sierpniu 2018, w wyniku przejęcia, obie aplikacje zostały połączone w jedną, której funkcje określa się najczęściej jako "połączenie Snapchata i Spotify".

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych 

Jak działa Tik Tok?

Działanie Tik Toka jest niemal identyczne jak działanie Musical.ly. Kto zatem korzystał z Musical.ly, nie powinien mieć większych problemów w użytkowaniu Tik Toka. Aplikacja pozwala na nagranie krótkich (maksymalnie 15 sekundowych) form wideo pod dowolny utwór muzyczny. Taki klip można dowolnie modyfikować za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji. Dlatego też wiele osób wspomnianą platformę określa jako "połączenie Snapchata i Spotify". W odróżnieniu jednak od tzw. Snapa, nagrania wideo nie znikają po 24 godzinach od opublikowania.

Tik Tok - jak usunąć konto w aplikacji? Prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku

TikTok to globalna społeczność wideo. Ułatwiamy oglądanie niesamowitych krótkich filmików. Możesz też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Urozmaicaj swoje filmy dzięki naszym filtrom efektów specjalnych, zabawnym naklejkom i wielu innym funkcjom. Życie biegnie szybko, więc niech każda sekunda się liczy. - czytamy w opisie aplikacji w Google Play.

Piosenki z Tik Tok 2020 - tytuły, trendy, nazwy i polskie piosenki na Tik Toku

Aplikacja Tik Tok największą popularnością cieszy się wśród młodych osób w wieku od 13 do 20 lat. Platforma dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS.

Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta 

RadioZET.pl/JW