Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok?

29.03.2019 10:21

Co to jest Tik Tok i jak działa? Aplikacja Tik Tok zastąpiła popularną Musical.ly, a zasady jej działania są niemal identyczne. Jest to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie - w 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. Szczegółowe informacje o aplikacji Tik Tok zamieszczamy poniżej.

Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok? fot. PIXABAY

Tik Tok - co to jest za aplikacja, która zastąpiła Musical.ly? Jak działa? Na czym polega? Kto z niej korzysta? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy najważniejsze informacje o popularnej aplikacji Tik Tok.

» Jak usunąć konto na Instagramie? «

Tik Tok - co to jest za aplikacja, która zastąpiła Musical.ly?

Informacji na temat tego, co to jest Tik Tok, szuka wiele osób, które nie miały jeszcze okazji skorzystać z aplikacji. Tik Tok to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. W 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. 

Tik Tok to aplikacja, która zastąpiła popularną Musical.ly - w 2017 roku Musical.ly zostało przejęte przez właściciela aplikacji Tik Tok, czyli chińską firmę Bytedance. W sierpniu 2018, w wyniku przejęcia, obie aplikacje zostały połączone w jedną, której funkcje określa się najczęściej jako "połączenie Snapchata i Spotify".

» Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych «

Jak działa Tik Tok?

Działanie Tik Toka jest niemal identyczne jak działanie Musical.ly. Kto zatem korzystał z Musical.ly, nie powinien mieć większych problemów w użytkowaniu Tik Toka. Aplikacja pozwala na nagranie krótkich (maksymalnie 15 sekundowych) form wideo pod dowolny utwór muzyczny. Taki klip można dowolnie modyfikować za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji. Dlatego też wiele osób wspomnianą platformę określa jako "połączenie Snapchata i Spotify". W odróżnieniu jednak od tzw. Snapa, nagrania wideo nie znikają po 24 godzinach od opublikowania.

TikTok to globalna społeczność wideo. Ułatwiamy oglądanie niesamowitych krótkich filmików. Możesz też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Urozmaicaj swoje filmy dzięki naszym filtrom efektów specjalnych, zabawnym naklejkom i wielu innym funkcjom. Życie biegnie szybko, więc niech każda sekunda się liczy. - czytamy w opisie aplikacji w Google Play.

Aplikacja Tik Tok największą popularnością cieszy się wśród młodych osób w wieku od 13 do 20 lat. Platforma dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android, jak i iOS.

» Jak usunąć konto na Snapchacie? Sposób na trwałe usunięcie konta «

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi